Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kebi rači udelali serial z teho sveta kniznich predloch maju hodne
  • Krescz
    Při hraní W3 by mě nikdy nenapadlo kam Warcraft dojde *9* nemůžu si pomoct, ale tahle série si zasloužila lepší osud :(
    • Než se stát nejúspěšnějším, nejznámějšim a nejvýdělečnějším mmo všch dob? Krzesc plz
      • Rejžovat peníze z milionů závisláků a dalších milionů naivek kupujících každou expanzi s nadějí, že bude stejně dobrá jako vanilla nebo ty první dvě, je známka úspěchu, popularity a výdělečnosti. Kromě fungujícího marketingu to ale o hře nevypovídá vůbec nic a jako argument by se mohl používat jako ukázkovej příklad tady: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_fallacies

        Konzument obhajující schopnost výrobce prodat produkt v námitce na stížnost vůči jeho kvalitě je vlhkej sen všech kravaťáků a něco takovýho nenapadlo ani Huxleyho, když psal Brave New World. Je to zhruba stejně racionální, jako domněnka Blizzardu, že kontinuální oklešťování mechanik, recyklování univerza a zaměřování se na repetetivní grind, je cesta k oživení MMORPG.

        Kdybyste si byli schopný dát zpětnou vazbu, tak bys ty nenapsal takovou koninu a Blizzardu by dávno došlo, že jejich hra byla už při vydání tak zjednodušená, že instancováním a dalšíma berličkama, kterýma zabíjí hru už od vanilly, jdou úplně opačným směrem, než by měli jít. Důkazem budiž neustále vzrůstající popularita sandboxů s craftingem, housingem, full lootem a spoustou dalších featur pocházejících z her od kterých WoW opisovalo, ale neimplementovalo, nebo postupně zničilo.

        Ta hra se stala parodií sebe sama a podobnej trend, i když zdaleka ne tak dramatickej, se dá sledovat u všech jejich titulů a hráči si za to můžou z velký části sami.
        • Přesně tak Vanilla byla nejlepší, teď je to jen trash pro děti, naštěstí já hraji jen skvělé hry, protože jsem to prostě já. *5*

          Bohužel, tuto hru hrají na oficiálních realmech miliony lidí a další miliony na free serverech, ale to nemění nic na tom, že je to trash MMORPG, to se dá jednoduše potvrdit skrz nějaký psychologickosocialněekonomickohospordářský výzkum dělaný nějakou německou univerzitou v Schwarzkofgossebraunhausenu.

          Škoda, že ti prohnaní kravatáci z Blizzardu nedělali další datadisky jako tu skvělou vanillu, to by to totiž dneska hrál tak ten milion lidí a já bych mohl hrdě říct, že jsem měl pravdu, že jsou to celou dobu říkal, že WoW je mrtvé.
          • WoW nebyl, neni a nebude ani zbla rpg. Je to stupidni klikacka s trochou variaci na tema "skill tree", ktery i tak Blizzard zmatlal.
        • 100% souhlasim.
          kdyz si uvedomim kolik lidi mesicne plati hrani teto ne uplne spatne hry, silene predrazene, tak je mi velmi smutno z toho kam svet dospel.
          nejen ze plati, ale oni su dokonce v tom placeni vylozene rochni.
      • To neznamená, že příběh je super. Pro mě to skončilo když se Arthas stal Lich Kingem. Teď je z toho jeden velkej guláš.
        • To, že lidi jako ty nebyli schopni pobrat víc než to, co viděli ve W3 není problém Blizzardu, ale vaše "omezenost". Za skoro těch 15 let existence WoW vydali mnoho knih, komiksů, příruček, že ten kdo chce příběh si ho najde a je mnohem propracovanější než kdejaký paskvil z Hollywoodu.
          To, že občas se tam najdou nesrovnalosti je logické, protože dělat knihy a hru jako jedno universum je dost náročné.
  • Ach jo..že oni nakonec ze Sargerase udělaj final bosse. Ne prostě ne..ty časy kdy se ta hra dala hrát i kvůli příbehu jsou pryč. Gameplay na úrovni roku 2004 a příběh jak z pera 12 letýho fracka.
    WTF blizzard nejprve odděláš diablo, pak stracraft a teď i svět warcraftu ?!
    • On vazne nekdo hraje WOWko kvuli pribehu?
      • Tak ono to nebylo tak špatný..samozřejmě tehdy byla jiná doba. Dneska ztrácet čas takovýmhle brakem..
        Je pravda ale že lore obecně je to dost zajímavý, jenže pokud nacpeš tunu repetetivního obsahu do loru který si vždycky zakládal na epických příbezích o dobru a zlu tak to kvůli tomu nikdo hrát nebude. Ještě dneska si vzpomínám jak sem hltat ty knížky o khadgarovy, broxovy a podobně. Ten materiál je prostě super ale musí s tím někdo pracovat aby to za to stálo. A blizzard to nepodělal jednou ale už víckrát. Samozřejmě není sám(viz novej deusex nebo me:a) -- btw ME:A není špatná hra..jen je prostě o level horší než originální trilogie

        Po letech to člověk zapne a hned ho do očí praští grafika, která má sice svůj styl ale jinak nic moc. Questy jsou fetch questy který se nedá ani číst natož nějak vnímat, gameplay je z dnešního hlediska skoro 15 let za opicema..takže cože ty lidi tam táhne. Už tam není ani challenge. Pomatuju si jak ta hra dokázala bejt neuvěřitelně těžká, kdy tě byla schopná sundat skupinka banditů na začátku hry. Už tam není moc důvod hrát. Pokud tam zrovna nemáte kamarády. Pro mě je to tak že už i oni se posunuli dál a na wowko(případně hry) pečou.

        Třeba je end game jinej(jakože raidy maj asi nejlepší ze všech mmo) ale už je to prostě utrpení. Kdysi to o něčem bylo -- zvláště protože nebylo nic lepšího na trhu. Dneska je mmo vymírající žánr a nahradila ho moba, případně hry typu overwatch.

        Já se stále tak trochu považuju za starou generaci hráčů. Pařil jsem od svých asi 5 let a pomatuju hry jako je krisák, ratchet and clank a jak and dexter. Což byly na svojí dobu neuvěřitelný hry. A místo toho dostáváme braky jako the division, overwatch, mraky dementních moba her který jsou možná tak na 20 minutový pobavení a hromadu indie hříček který jsou absolutně mimo až na pár skvělejch her(the journey, limbo atd)
        Prostě herní svět se změnil a gameři taky..což je tak trochu škoda protože sem si hru prostě užil..dokud ta hra byla aktuální. Dneska je to pro mě prostě nehratelné
  • blizzard by už tuhle mrtvolu mohl nechat v klidu a dustojne odejít *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit