Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shadow
    Jakej génius dostal ten skvělej nápad, že bude supr udělat budovatelskou strategii na konzole? Ach jo, vypadá to hezky, ale chtělo by to propracovanější verzi, přesně jak už tu padlo a na PC!
  • Osobně bych mnohem raději, aby hra měla funkční ekonomický systém jako originální ZooTycon a nebyla to pouze série miniher s ekonomickými prvky *9*.
  • No nevim.. Tycoon, kterej nevyjde na PC? Nevim no.. Měl sem rád Zoo Tycoon a Rollercoaster na PC ale jednou sem hrál nějakou Theme Park hru na Xbox, kde si hráč mohl takhle procházet atrakce ale nebylo to nic moc... Nic proti procházení se parkem ale postrádalo to ty důležité parametry Tycoonu jako je naprostá kontrola nad prostředím. Tady to vypadá jako když si hráč jen vybere přednastavený výběh a někam ho umístí a pak tam nahází zviřátka. Ale kouzlo tycoonu je v tom že se ten výběh postavim uplně tak jak chci. Velikost, tvar, vegetace a všechno. A to vše se nejlépe dělá s PC
  • Arginmax
    Je doopravdy nutné krmit zvířata? Vždyť jsou to lidé jako my, dokáží se postarat o své děti, aniž by k tomu potřebovali pomoc od si-si-síly od božského rádce, kterým Grebeníček bezesporu je! Je třeba přřřřřřřřestat myslet pošmurně a užívat si slunečního záření, tak jako je to ve zemích středovýchodního Pruska normální.
  • Odvazoval bych se si tipnout, ze autor clanku na skolni vylety do ZOO nevzpomina zrovna s laskou =)).
  • jojo Tycoon..akorát verze 2.0 tzn pro mě pro 30tníka,co pamatuje starej Rollecoaster nebo Transport nebo starej Zoo Tycoon - nehratelný. Viděl jsem na gamescomu a fakt si nedovedu tohle představit hrát..ale nápad pěknej, pro děti to bude určitě super + interakce atd..pro mě rozodně NE :-))))
  • Black_Hand
    nejsem si jisty, ze "umyjete" je to slovo co mam se slony asociovano diky podcastu.
  • JazzJackrabbit
    Zdá se mi, že to tady všichni hrozně hejtujou ale nechápu proč. Možná si představujete pod pojmem tycoon něco jiného, pak zkuste zapomenout na název a uznejte, že ta hra vypadá pěkně a zábavně. Na odreagování podle mě naprosto geniální.
  • Škoda peněz na vývoj této parodie na ZOO Tycoon
    • to nema byt nejaka simulace pro hc parany ale rodinna hra ke ktere si sadnou i deti
  • Robotron3
    Zašlete mi spěšně soupravu na leštění slonů. Tři superkartáče, které si poradí i s jejich nejzáludnějším záhybem. Je mi už osmnáct, ačkoli mé IQ je nižší.
    • Tohle presne jsem chtel pastnout taky ale nedokazal jsem najit presny prepis... dekuju :D
      • Black_Hand
        pro instantni hlasky z trapslika doporucuji http://rds.kahi.cz :))).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit