Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wargame a MoW AS2 ... no já jsem asi umřel a jsem v neby 8)
    • v neby ? to je kde ?
  • Zjednoduste prosim ten hloupej mikromenedzment naboju u kazdyho vojaka a mate dalsiho zakaznika...
    • Kallessin183
      Nebýt toho, byla by série Men of War, jen lepší strategí....
      • Ani náhodou. Men of War by i bez přerozdělování munice byl naprosto vyjímečnou strategií. Realistická balistika a průraznost materiálů, možnost krytí se za čímkoliv...to dělá hrozně moc.
        • Kallessin183
          Ano napsal jsi to správně, realističnost je to co ji odlišuje. Nemůžeš ale chtít něco, ale jen z půlky, protože ta druhá ti nevoní..
          • V reálu se o sebe jednotlivci dokážou postarat. Už vidím, jak velitel operace rozdává jednotlivé pokyny jednotlivým vojákům, ať si po velké straně utřou zadek.
          • LTM3
            Máš zajímavou představu o realističnosti. "Pane, našemu družstvu došla munice, co máme dělat?" "Oberte tu mrtvolu 2 metry na severovýchod o munici!"
            • http://static1.wikia.nocookie.net/__cb20120213020559/knowyourmeme/images/0/0b/Close_Enough.png
        • A to ještě pomíjím fakt, že ti vojáci nijak graficky neindikují, že nemají munici. Pouze řvou v rodné řeči, že jim chybí munice, ale já jaksi neumím japonsky...

          Krom toho jak se mám sakra dopátrat, kterému z dvaceti zrovna munice chybí? Kdo to řval?

          Prostě stupidní systém, který potřebuje zpřehlednit a uživatelsky zpříjemnit. Bez "ale".

          Dalšéí featury, které z MOW dělají vyjímečnou strategii jsou zásahové zóny vojáků a vozidel. Přilba má šanci odvrátit headshot, zkosení pancíře odrazí protitankovou střelu apod.

          Munice je vedle toho jen nepodstatný prvek.
          • Kallessin183
            Každopádně je to skvělá, která sice má co zlepšovat, ale staví na už teď výborném základu..
          • Kallessin183
            hrajeme stejnou hru? když máš družstvo, tak si ho celý označíš a vidíš, že ti např chybí pušková munice. Seberu ji jedním vojákem z toho družstva a tím je k dispozici i zbytku vojáků daného družstva... nemusím kontrolovat každého zvlášť, jen celou jednotku...
            • Kallessin183
              Tak se ti musím hlubokou úklonou omluvit. když někdo řekne, že hraje men of war, tak jsou to často boje, kde se střetávají dvě velké armády. To já sice nemám moc rád, občas si je zahraju, ale dávám přednost bojům, kde ovládám tak deset vojáků. Bohužel, jak v základní hře, tak ve vetšině map/misí od komunity mají malé jednotky velmi malé zastoupení. Proto se tak často hrabu v editoru, abych si sám něco vytvořil a zahrál s kamadrádem. Už jen proto, že malé skupiny, třeba 2-3 vojáci na skupinu, mají šanci se rychle přesunout, účině zaútočit a nepotřebují příliš velký kryt.. No jdu si zahrát...
            • Já často ovládám jednotlivé vojáky, takže v mnoha situacích nemám ucelené skupiny. Potřebuji mít průzkumníky, kulometčíky a snipery v záloze apod. Jednotky používám jen pro masivní útoky a pak se je stejně snažím rozprostřít.
            • Kallessin183
              Dodatek - já mám jednotky na rychlý volbě přes čísla, tím si dokážu udržet přehled až o devíti skupinách vojáků během pár vteřin... Uznávám, že u větších skupinje to opruz. když je v bitvě kolem stovky vojáků, technika atd, jsem taky mimo, ale spíš se soutředím na obrané mise v malém počtu mužů tak do deseti mužů, většinu si ixch dělám sám...
            • Hrajeme stejnou hru. Nechci označovat jednotlivé vojáky a skupiny abych zjistil, jak na tom jsou. Mají mi to ukazovat ikonkou (stejně jako by to hlásily v reálu svým velitelům). Velitel se nemusí pořád ptát, podřízení mu automaticky hlásí. Masochismus neznamená realita.
    • Keyz
      To taky + AI. Problém by to nebyl kdyby nebyla možnost přímého ovládání, kdy jsem o hodně lepší jak moje vozidla. Po té co je opustím tak to je špatný. Nestřílý na velkou vzdálenost (na svou maximální) a často nechávají doběhnout vojáky blízko a pak zemřou na zásah granátem.

      - Klidně bych byl bral zhruba realistický počet munice a po vystřílení by stačilo kliknout na mrtvolu a voják by sebral munici a případně vyměnil zbraň sám jestliže by mrtvolo měla jinou. Taky by to mohli panáci dělat samy.
      • Je to holt taková dost specifická hra. Na druhou stranu je úžasný si s tančíkem jezdit po bojišti sám.
        • Mno je to super ale trochu me mrzi ze nemas jinou moznost ale zvlast u obrannych misi je to casto hroznej voprc. Clovek si na chvilku sedne do tanky a soustredi se na strileny a na druhe strane mu mezitim v klidu prorazi obranne linie protoze vsem dosli naboje a uz jen cekaj na smrt.
          • Kallessin183
            To záleží, já miluju právě obraný mise a problém s municí řeší podle mě dostatečně distribuce skrz družstva, to mi právě strašně vadilo na men fof war, v AS to vyřešili v poho...
    • JJ, stačilo by udělat radius doplňování munice z beden nebo z muničních vozidel. Prostě aby člověk nemusel do inventáře. Taky by bylo super, kdyby manuálně natočená jednotka čuměla kam má rozkázáno a nehleděla směrem nepřítele na druhém konci mapy za dvaceti domy jenom proto, že ho jiná přátelská jednotka viděla. Pak ti takhle fog of war proklouzne i Tiger.
      • Pershing Spottend Commandant
    • spíš trochu samostatnější AI pajduláčků...ale jo, dá se to hrát i stylem Commandos (souhlasím s tebou)
  • Na starsich dilech byla nejlepsi kooperativni kampan, kterou posledni dil uz neobsahoval a tento na tom asi bude podobne. Skoda *9*
    • tomocz
      Něco o coop misích je v popisu na steamu psáno. Tak možná bude.
      • Mise ála staré MoW budou ;-) Vývojáři to řekli na fóru... Všimli si, jak moc to hráčům chybělo, tak dali kampaň o několika misích pro každý národ + přepracované skirmishe pro volný čas... ;-) Co víc si přát *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit