Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Insurgency se hraje skvěle, jak fps moc nemusím, tak tohle mě fakt chytlo a vydrželo to dost dlouho. vždycky jsem doufal, že se jim to jednou podaří roztáhnout na veliký mapy a bude z toho smysluplnej konkurent BF. s vozítkama a tak. podle mě by to bylo super. nechat tam současnej shootplay a vůbec chování zbraní, hitboxů a pohyb a zvětšit to. třeba jim na to tohle vydělá..
    • Pilgrim66
      Pro mě je Insurgency ideální balanc mezi arkádou a realističností. Přesně to super pomezí, kdy je to ještě plynulá zábavná FPS, ale není to o tom, že do někoho narvu zásobník a on stejně přežije a zabije mě granátem zpátky alá Battlefield hry.
      • jojo souhlasím. já mám žebříček arkádovosti ( *15* ) asi takhle CoD (lol) > BF ( nuda ) > Insurgency (jéj) > Red Orchestra > Squad > Arma
        • a ještě teda musím říct, že ve všech hrách (FPS/TPS) se naučím být efektivní, ale ve Squadu asi nikdy. ta hra mě totálně láme *15*
          • Jack1947
            Když je tam člověk závislej na tým ( i když tě ta hra prý tlačí do toho abys byl pro tým a ne sám) tak je logické že to chce trochu více než RO a Insurgency kde se člověk nezajímá o tým ale o vlastní přežití.
  • TheGGG
    tak ten příběhový mod mě trochu zaujal, snad z toho něco bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit