Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No musím říct, že je to hodně povedená hra. Už se mi dlouho nestalo, abych do práce přišel pořádně vyšťavený z večerních bitev *5* . Asi se rozvedu ! *1*
  • Tak vam pekne dekuji za typ, od ted muj zivot skoncil, tuhle hru jsem nemel nikdy objevit :D
  • walltar
    Jenom se zeptám .. jaký je ten full realism mod? Dá se ta hra hrát s joystickem, nebo tam dominují lidi co hrají s myší?
    • V nastavení ovládání je na výběr asi 20 gamepadu,joysticků atd... Ale jako neptám se během bitvy na čem hrajou *15*
    • FRB alias full real s myší snad ani hrát nejde. Možná se povede vzlátnout, ale to je asi tak vše.
      • walltar
        Hmm tak to bych i mohl zkusit zahrát. Můj joy už chytá prach šíleně dlouho.
  • sugyn
    Diky za tip, je to daleko lepsi nez to od wargaming.
    Akorat chtel bych zmenit velikost a barvu toho kolecka kam letadlo leti a zamerovace, je to transparentni navic v barve bile a to potom hodne ztracim pri dogfightech.
    A moc nerozumim zaloznym letadlam, myslel jsem ze mam proste tri letouny pro bitvu a muzu si tam naskladat jaky chci ale ono to nejde nebo jsem na to neprisel, muzu tam dat pouze ze stejne zeme a i to musi to byt jiny letoun.
    • Bohužel je to tak. Letadel musíš mít od jedné frakce víc a všechny je používat, takže se nemůžeš moc specializovat. Trochu mě ale dostalo, že si jde za reálný prachy koupit záložní letadlo pro každé letadlo. Asi to zní zmateně, pokusím se vysvětlit. Dřív jste si za reálné peníze koupili sloty na letadla a do nich jste si koupili letadla. Ok, kdo do toho nasypal víc reálných peněz měl víc slotů a tedy víc letadel na bitvu...jenže nelze mít jeden typ letadla ve více slotech a jste tedy nuceni osazovat do slotů i letadla z nižších ranků nebo taková která vám moc nevyhovují...do teď je to OK. Jenže jestli jsem správně pochopil,tak už si jde koupit za reálné peníze záložní letadlo pro každý slot a tedy jste rázem na dvojnásobném počtu letadel dostupných pro jednu bitvu a to už je celkem rozdíl jestli máte na jednu bitvu řekněme čtyři letadla ze čtyř slotů nebo deset letadel z pěti slotů.
      • Jenze zalozni letadlo stoji 20 zlataku a je to jen na jednu bitvu, moc se to nevyplati....
  • U tanků jsem docela dlouho vydržel, chystal jsem se na letadla, ale zatím ještě počkám, jak se dořeší drobnosti. Ono začít hrát po netu je snadné, ale vycouvat už jde jen těžko, když je hra dobrá :) Nicméně mě Thunder láká, už jen povedeným modelem poškození. To je velké plus k dobru.
  • skvela hra!!!!!!
  • Walldstein
    Ať se vyprdnou na port a raději dodělají zbývající dvě části...Hlavně tedy tu lodní část..
    • Já se těším víc na tanky ;). Ale je fakt, že s loděmi si člověk zahraje málo kde
    • dalsi casti nikdy nebudou ;]
      • Kozy
        Ale?
        • je to jen lakadlo pro lidi...letadla jim trvaji nekonecne dlouho a porad to jeste zdaleka neni co by melo byt...nejake tanky a lode....pche
          • hele vy trotly uvedomujete si ze tohle neni hra od Wargamingu ?? Hry od Wargamingu jsou World of Tanks, World of Warplanes
  • Beta mě zatim velmi bavi, nemam teda nikde vic jak lvl 8 ale i tak je to paráda. Oproti World of Warplanes je to opravdu výborné (žádná % HP ale prostě vám rozstřelí křidlo? tak se pokus přistat na letisti a nechat si to opravit, nebo rovnou vyskoc). Kazdymu kdo si rad zalita jak "simulatorem" tak poloarkadovym stylem doporucuji
    • Ber v potaz že to bude lepší jak WOT!!.... jestli sisi všimnul tak dole jsou kouzelné záložky "armáda" loďstvo" takže až to bude hotové tak to bude masakr... jinak souhlas já to teď pařím jak vzteklej...
      • Jojo vsimnul, ale tezko hodnotit jestli to bude lepsi kdyz to jeste nemuzem vyzkouset :) Na lode se tesim, tanku uz mam dost :)
  • Máš tam tři módy: Arkáda, Historická bitva a Full real battle. Záleží na co se kdo cítí.
  • Je to opravdu simulator nebo se jedna o arkadu?
    • Shaker
      jsou tam 3 moznosti... arcade (musis hrat na mysi a klavesnici, na joysticku se nechytas), historical battles (trosku obtiznejsi na mys a na joysticku uz to zacina i jit) a posledni moznost je full realism battles nebo tak nejak (musis mit joystic, na mysi se nechytas)

      Nejhranejsi je asi arcade, presto, ze je ovladani hodne zjednoduseny, tak by se dalo rict, ze je to porad docela dost realny a me jako fanouska letadel z 2.sv to plne uspokojuje.

      edit: koukam, ze bych si mel precist celou diskuzi, abych nepsal to samy znova :)
    • Simulátor tam máš ;) ale pozor je to stále beta takže spousta FM a DM (letový model a dmg model) ještě není dodělána u letadel. A mají problemy s rankama jelikož paka do 2. sv. přidali už korejská letadla takže můžete potkak i proti sobě pět Migů .... ale to musíte mít rank kolem 16.
    • Magister_Peditum
      Něco mezi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit