Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bublina splaskla ale hra dostala 6 čili nadprumer? dal jsem to ani nečetl, radej si prečtu ohlasy na steamu
  • za mě total bullshit. mám to od early accessu a čekal jsem teda od toho něco jinýho..všude narážk na Settlers nebo Cultures a přitom jde o hloupý "stavění" na omezenym plácku. Kdyby se vykašlali na 3D model, udělali pořádnej 2D kousek s obsahem ze Settlerů bylo by to o něčem jinym.
  • Lumberjack - Toolmaker - Tent - Military camp
    2 zakladni produkcni budovy a behem 10 minut mam nekonecno bojovniku se sekerama a muzu rushovat portal v jakkoliv obtizne misi.

    Ty generovane levely a odemykani bodov pomoci achievementu pusobi neskutecne lacine a zabilo to pro me celou hru. Kdyz uz maji funkcni hru tak vymyslet uspokojivou kampan by nemel byt takovej problem.
    • No tak třeba to ještě nějak ozšíří a dodělaj - dneska to na steamu odchodem z Early Accessu a plnym vydáním vůbec nekonční , právě naopak teprv začíná - podívej se na všechny ty wastelandy, Dead Staty, divinity apod. Nejzářnější příklad bude asi Skyshine'sBedlam , keterej vyšel v dost bídným stavu a dneska po pár patchích je z něj úplně jiná hra o mhoho lepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit