Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malachi

    ..ked už je to také skvelé  tak prečo  zase taká grafika ala Wow...😱..vikingovia -to je tak nádherný svet..že mi až trhá oči čo to s ním po vizuálnej stránke zase spravili-všetka atmosféra je v ťahu☹ to už vidím ako každý-"tu" chvastajúci sa  akú má nabúchanú zostavu za tisícky e..a bude hrať toto..omaľovankové niečo...😀 dakujem nie..som rád že nepatrím k oným opantaným😎..mne stačil niekolko rokov -neprekonaný AoC-nádherná grafika-zvuk-hudba-a neprekonaný pvp systém -síce ťažký ale 😉,teda...už som starý na to aby som hral škaredé hry😎..,ale však každý máme iné-svoje- chute.

    • Asi myslíš Age of Conan... taky vzpomínám s nostalgií a souboják mě tam neuvěřitelně bavil. Bylo to i o skillu, vzpomínám si, že jsem sejmul sem tam i někoho o 10 lvl nade mnou, když se mi zadařilo s barbarem kombo zakončené tím hozením meče na závěr. Docela mě láká se tam po x letech vrátit, když je to teď free to play, ale zase v tom nechci utopit moře času.

      • malachi

        😎..presne ten-Age of Conan...a tie dungeony a raidy...😍škoda že nedokončili nový craft system...ale všetku pozornost obrátili ku Exilu..☹

  • Inquisitor

    To musí být něco, když je to teď všude.

  • twicer

    Mohli byste podobně redakčně zapařit factorio :)

  • Jinak jste mě teda udolali, koupeno, stahuju. Ale běda Vám, běda Vám, jak mi to nepůjde 😎

  • Ta srnka, komu se vybavilo tohle :-DDD conan

  • Krescz

    Další příběhy z Valheimu, jen tak dál 👍 navrhuji ať každý z týmu napíše svůj dojem 😁

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit