Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stojím za FSS MUNI a vegankou na syrové břitvě!
    bystré to stvoření
  • Yuffie:
    Kristepane, ty seš ale kráv§.
  • už jdu číst *1* *1* když jste všichni tak pobavený *1*
  • Vypadá to moc moc pěkně.... těším se na to *1* , jako, že se těším skoro na všechno *1* ale tohle vypadá moc zajímavě
  • Jo, taky se bavím. Doufám, že to admin nemázne. Ostatně všechno bylo ve vší slušnosti, téměř. ;-) A okrajově to i k tématu.
  • Bezva diskuze, snad se u hry pobavim aspoň stejně dobře. Jinak autorům fandim, potenciál první světový je těžce nevyužitej.
  • ucho
    no to je teda diskuze... ale od Yuffie jinak slušná ukázka demagogie.
  • Thorar
    Je to škoda. Přitom by tam bylo tolik možností a námětů.
  • davidBray
    čekám to každou chvíli ten ultimátní DELET :D a ji nechej, je mladá, v hlavince to má pomotané, neví jak to chodí ve světě :D ne nemyslím to doslova, ale baví mě si z ní utahovat, protože všechno bere smrtelně vážně
  • Potěší, děkuji. Překvapilo mě, že to tu nikdo nesmazal. Když se naposled rozhořela diskuze o stravovacích návicích, tak to admini neskousli. Asi to tu přitahuje pozornost = "efekt Blesk novin"
  • Tushan
    mě teda praštilo do očí hned že tam je niga a to nejsem žadnej odborník ani na ww1 ani na černy čuně, ale ta pseudointelektualni hadka tady je vtipná. keep up good work *1*
  • davidBray
    bože sxe, tím se ještě dneska někdo chlubí? :D:D:D, takže vím co jste zač. mažu odsud, nemá to cenu. nechci aby to došlo tak daleko, že začneš mlátit hlavou do zdi, aby ti narostlo mužské přirození a mohla jsi mě trumfnout :D
  • 27 let, studentka doktorského studia na fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Straight edge veganka. Dělám pucfleka svému vedoucímu a mimo jiné si příležitostně přivydělávám jako redaktorka nejmenovaného magazínu. Zábradlí jsem v životě neolizovala, ale konec konců, vše se má jednou v životě vyzkoušet... Budeme si tady dále ukazovat, kdo má větší přirození? Kdybych měla uvažovat na základě stejných premis, tak bych vás jako studenta historie charakterizovala, jako vlasaté a fousaté "hovado" věnující se living history, čtoucí fantasy romány, popíjející medovinu s pivem za každé příležitosti a poslouchající folk metal.
  • Thorar
    Raději odpovím. Článek :-D Diskuze celkově nestojí za řeč *11*
  • davidBray
    oka, filosofická fakulta - historie - Jihočeská Univerzita, je mi 30 let, nekouřím, nepiji alkohol a nežeru maso! fuj co :D

    momentálně pracuji v soukromém sektoru, kde mám pod sebou 10 lidí

    napíšeš o sobě taky něco? ale to že jsi zabedněný hlupák co musí mít za každou cenu jiný názor než ostatní - olizuješ v zimě zábradlí (když teda znám jen ty filmy) psát nemusíš, to tady už o tobě víme :)

    dále .. chceš psát něco ze středověku? ha nevěřím ti ani řádku, dyť jsi tam nebyl ... pracuješ s lidi, kteří jsou drogově závislí? nebereš drogy, jak jim můžeš pomoct, když nevíš jaké to je. A když budeš chtít pomáhat lidem s AIDS .. bojím se zeptat .)) to asi tak k tomu kdo z čeho vychází a jaké má zdroje a zkušenosti.

    dej si raději ten božkov a jdi vybírat třeba brambory. to je smysluplnější činnost :)
  • Hairy_Ass
    Na tuhle hru se těším, už jenom kvůli tomu, že tak málo vychází her s tématikou první světové války.
  • Myslíš tu zdejší diskuzi těch dvou intelektuálů nebo článek? *1*
  • Rekl bych, ze pouzil ironii. Tim nemyslim ten pripravek, co na filde pijete, kdyz dojde bozkov.
  • Nemyslim, ze zkusenosti Davida Braye nutne musi vychazet z popularnich, mainstreamovych filmu - ilustracni priklad Kralovstvi Nebeskeho (jinak je to skutecne obdivuhodne pitomy film a prekrouceni historie) je namiste, protoze komentujeme hru a co jineho je hra nez popularni umeni a co jineho dat jako doplnkovy priklad, nez taktez popkulturni film?
    A ac jde o netradicni adventuru, do artove nebo dokumentarni kategorie se spise neprehoupne.
  • DavidBray: Takže schvalujete násilí obecně, přičemž se neštítíte násilí páchaného na ženách? Toliko k vaší osobnosti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit