Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle nepochopim.Asi tisic lidi tisic chuti.Jako hra mi to sklamalo po prvni hodine opakovana nuda nuda nuda.Porad to same
    • Nechci tě hodnotit podle 1 komentu, ale musím to říct.
      1.Pokud napíšeš pouze tohle, zní to jako by sis tu hru skoro neužil. A u téhle hry se musíš prostě odrágovat a užívat si atmosféru :)
      2. Řekl jsi, že je to nuda, ale nezmínil ses ani o audiu nebo vizuálu
      3. Zeptám se, jaká novější hra vám nabídne takové kvality za čtyři stovky? Já na nic nepřišel
      Berlín to jako názor na názor :)
      • Ber to jako názor na názor
        Automatická oprava :)
        • Jack1947
          Ted jsem si všiml, "Berlín to jako názor na názor " celkem pobavilo, takové správné válečné. *3*
          • Automatická oprava na tabletů :)
            • Jack1947
              Jj, když T9 nezná nějaké slovo tak napíše to první co jí napadne. Pobavilo. Dal jsem +. *4*
    • Dokážu pochopit tvé rozhořčení a také musím přiznat, že jsem očekával možná něco kapánek originálnějšího. Ale špatná hra to i tak určitě není.
  • Mato1987
    hmm tak väčšina herných médií tomu dáva silné hodnotenia, dokonca escapist tomu dal taktiež 80, čo ma mierne štve, že to vyšlo len digitálnou formou...počkám si na zľavu a potom si to zahrám :)
  • Dogkiller
    "Vykrádá sama sebe" - co je to za nesmysl??? To jako když si vezmu trochu kokyn ze SVÉ tajné skrýše nebo vycucnu benzín ze SVÉHO auta, tak jsem taky vykradl sám sebe? *8*
    • nikoliv, když budeš třeba muzíkant, vydáš jedno úspěšné album a dalších 20 budou jen jeho drobné variace (dívám se tvým směrem Iron Maiden) tak vykrádáš sám sebe
      • Pravda,
        ale v tomhle případě recenzent uvádí, že se autoři sami vykrádají už u prvního díla, což je podle mně nesmysl... nelze přece tvrdit, že se Ironi sami vykrádají už na prvním albu :)
        • x_ander
          Nevím co Iron Maiden, ale proč by to nešlo? Pokud kapela vydá 2 - 3 singly, které je vyšvihnou do čela hitparád, a po vydání prvního alba vyjde najevo, že zbytek písniček jsou jen obdobné variace právě na ty 2 - 3 hity, a to bez špetky invence, tak bych to nazval právě vykrádáním sama sebe.
          • Co naštěstí není případ ani prvního alba Iron Maiden a ani této povedené hry :)
    • hlupáku *7*
  • Kedaro
    Mám dotaz, když to koupím na steamu, bude třeba i uplay? Jestli to tady někde je, tak se omlouvám. Recenzi jsem taky radši nečetl kvůli spoilerům.
    • Ano budeš, jako u všeho Ubi :(
      • Veskoslav
        No u všeho ne. Rayman Origins nemá Uplay a není to příliš stará hra. Ale je to vyjímka.
  • Keyz
    Škoda, že to je velice jednoduché a nejde tam nic dělat... Ale nápad super.

    Kdyby to bylo více propracované, tak by to posloužilo ještě více jako vzdělávaní.
    • Jestli to nebude tím, že to má oslovit i mladší ročníky *3*
    • Jack1947
      Na druhou stranu, je to od UBIsoftu a víme jaký on zmetek dokáže být... větší propracovanost to bys chtěl moc.
      • Chtít propracovanost od Ubisoftu je stejné jako chtít od tebe vyšší kvalitu příspěvků. *1*
  • Mě se hra moc líbí.Hlavně bych vyzdvihl grafiku(ano je kreslená ale moc povedená),hudbu,atmosféru a ovládání přes gamepad + dozvíte se hodně nového.Za mě 86/100.

    Malá ochutnávka na mém YT kanálu.
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLjH1zgAatCPWsVeQL5e36dOTn8zsA43nY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit