Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak todle je užasnej nápad... držim palce
    • Nebo taky úžasnej propadák . :/ I když je EVE už letitá záležitost , tak zase tolik lidí ji nehraje , protože tam nemá ptakoníky , elfy , roztomilé barvičky a stupidní xpení jako ve Warcraftu . Propagace EVE na PS3 ... jak tohle jen dopadne . Sám bych na tenhle cross palatform model moc nevsázel . Online multiplayer hry pro konzole jsou vůbec dost náchylné k rychlému uzavírání serverů i bez spolupráce s komunitou jiné herní platformy.
      • prave proto doufam v prusvih a nasledny rozsireni na platformu PC pak mozna obnovim i predplatne v EvE :) protoze jinak vsechno kvituju.. ale konzole a fps me proste lame ruce.. :(
  • jojo tak na tohle jsem taky zvedavy jak tohle dopadne. Jenom aby pak PCckari nenadavali na PSkare jaky jsou na tech konzolich jelita ze tu planetu co ji 3 dny uklizeli orbitu nejsou schopny zabrat. :-)
    • Zas na druhe strane by PCckari dekovali PSkarum, ze ikdyz podlehli silnejsi flotile tak se drzi aspon na zemi *1*
      • kostejnesmrtelny
        Obojí zní parádně. Sem s tím! *4*
        • Na PC !
  • Vicemene souhlasim. Ale tohle je trochu neco jineho. Konecne se nekdo odvazi zkusit na poli MMO her neco noveho. Bud to vyjde nebo ne. Ale ja tomu fandim (koneckoncu sam jsem hracem EVE)
    • Jojo, tohle propojení zní opravdu moc dobře!!! Držím palce jsem opravdu zvědavý *3*
    • reakce na WASD
  • uz jsem alergickej na slova MMO a online

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit