Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  No ted to hraju ale je to dost HC teda čím dál tím více... baví mě to ono stačí většinou misi zopakovat několikrát a najít nejlepší možný řešení... a to je tahovka a většinou tahovkám se vyhýbám ale tady to je perfektně podané.

 • MaliciousCookies

  Trochu off, mezi zahranicnima recenzema týhle hry jsem narazil na tuhle perlu. Doporučuji přistavit kýbl na blití.

  • Derp_1337

   Hahahaha, ten článek pobavil.

   Rád se dívám na to pokrytectví, kdy SJW se snaží vnucovat všem okolo jejich vlastní pokroucený pohled na svět.

   Je strašně zajímavé, že hry/filmy/časopisy/atd., které jsou dělané hlavně pro mužské hráče, jsou špatné... ale v opačný případech u her/filmů/časopisů pro ženy, tito SJW nebojují za normalizaci, aby se u toho chlapy nenudili.

   Myslím, že by hry mohli začít dostávat nějaké nálepky "určeno pro muže", aby se tito SJW drželi zpátky 😀
   https://i.imgur.com/94MBcRL.jpg

  • TheGGG

   todle je hodně velký wtf, ale víc mě pobavil jeden SJW pomatenec, co kritizoval tu ps4 hru spiderman, protože tam prý spidey moc pomáhá policajtům... a new yorkší policajti jsou podle aktivistů špatní nebo co (asi moc zatýkají zločince), kdo ví, co zase pomatencům korektníkům provedli

  • Jack1947

   Co si čekal když to psala zarytá feministka navíc Japonci nikdy žádné sexuální harašení /obtěžování nepovažovali díky hrám za špatné. lol. Navíc... to číst nebudu odmítám lézt na web co otravuje že mám  Adblock.

   • Derp_1337

    Jacku, to musíš zkombinovat s NoScript, který zablokuje otravné skripty (včetně těch, které tě otravují kvůli adBlocku)

    • Jack1947

     En glish please teda ehm czechish ?

     • Derp_1337

      NoScript je rozšíření, které můžeš nainstalovat do Firefoxu (internetový prohlížeč). A když zkombinuješ NoScript a AdBlock, tak tyto 2 rozšíření dokáží společně vyfiltrovat téměř cokoliv.

      • Jack1947

       To už je mnohem lepší! (Já jsem to tak nějak tušil ale není oddvěci když mi to někdo, napíše polopatě)

 • KrPa

  no a jak ted preklenout pribeh mezi 1 a 4?

 • TheGGG

  co takhle gamesplay se Smutným v hlavní roli a někým dalším z redakce?

 • Jack1947

  To byl celkem fofr recenze, toho by si místní (j)elita měla cenit a to náležitě 🙂

 • residentevilfans

  Vic takovych her na PC. Ted vysla i Yakuza, taky jsem ji nikdy nehral a strasne si to uzivam.

  • Jack1947

   Ta vyšla už v polovině srpna. Jinak souhlas více takových her.

 • i586

  Možná je to jenom chyba v Matrixu, ale nevyšla náhodou tahla hra už před nějakou dobou? Přísahal bych, že sem tady četl recenzi.

 • TheGGG

  dle očekávání... demo bylo výborné a vážně se těším jak na story tak na hru samotnou, gameplay je děsně chytlavý...

  • Zaho
   Je skvělé si tu přečíst, že už jsi konečně překonal svou averzi vůči kreslené grafice. Svět je zase o ždibíček krásnější místo.
   • TheGGG

    špatně trolliku, manga není odporná blizzardí omalovánka... anime je umění... omalovánky od blizzardu, ty nikdy ee

    • i586

     "anime je umění"

     Anime je v první řadě styl kresby, trollíku. Obecně tvrdit, že je to umění, je samozřejmě blábol.

     • TheGGG

      samozřejmě špatně hejhulo... styl kresby je manga... anime je onen animovaný produkt a tak jako je film umění tak i anime je umění... radši se vrať do diskuzí kde se rozebírá nejnovější předražený křáp od nvidie a do tohoto se nemotej.... a ano, manga je i ten komiks, to pak je taky umění

      • i586

       Opět bláboly. Umění je jen to, co jako umění funguje. To, že někdo natočí film / anime nebo vyrobí cokoliv, z toho automaticky nedělá umění. Schopnost/řemeslo nerovná se umění. Dovzdělej se, kašpárku.

       • TheGGG

        Reakce na příspěvek:

        špatně šášulo, umění je subjektivní... každý film, hra, kniha je umění... žádné konkrétní hodnoty nebo body které z filmu dělají nebo nedělají umění neexistují... film je uměním, jaké má score na metacritic na tom nic nemění

        • i586

         Reakce na příspěvek:

         Blábol. Umění není subjektivní. Jak sem řekl, dovzdělej se. Pleteš si umění a řemeslo. Umění je jen to, co jako umění funguje v očích kritiků a odborné veřejnosti.

         "Until the 17th century, art referred to any skill or mastery and was not differentiated from crafts or sciences. In modern usage after the 17th century, where aesthetic considerations are paramount, the fine arts are separated and distinguished from acquired skills in general, such as the decorative or applied arts."

         Teď si běž něco napatlat na plátno a uvidíme, kdo ti to vystaví, kašpárku.

         • TheGGG

          Reakce na příspěvek:

          jsi zase mimo jako vždy, viz následující vysvětlení

         • TheGGG

          Reakce na příspěvek:

          špatně, pro umění neexistuje jednotná definice a o tom, kdo je tzv. odborná veřejnost (rádoby pisálek recenzent z kdejakého zapadlého webu) by se dalo taky polemizovat.

          tady máš jen některé z mnoha definic těžko uchopitelného pojmu umění:

          "the expression or application of human creative skill and
          imagination, typically in a visual form such as painting or sculpture,
          producing works to be appreciated primarily for their beauty or
          emotional power."

          "the various branches of creative activity, such as painting, music, literature, and dance"

          v žádné slušné definici umění nikde nenajdeš ani zbla o tom, že to závisí na odborné veřejnosti. Samozřejmě absolutní nesmysl, už jen proto, že se ani odborná veřejnost v 90 % případů nad určitou věcí nezhodne. Šášulo on je totiž taky rozdíl mezi uměním a uměleckou hodnotou, protože kdejaká trochu kontroverzní výstava obrazů měla svojí hromadu příznivců a odpůrců (z řad odborné veřejnosti), ale ti neřešili jestli se jedná o umění, ale jakou má uměleckou hodnotu. Takže ano, umění je bylo a bude obecný pojem a samotná umělecká hodnota je subjektivní... takových hejsků co si myslí, že mohou ukázat prstem a určit co je a co není umění už tu bylo a vždy byli za šašky... kdyby se na všem měla vždy zhodnout odborná veřejnost, tak umění není nic.... radši se vrať k porovnávání svých CPU...

          • TheGGG

           Reakce na příspěvek:

           a samozřejmě on je důvod proč se v anglicky mluvících zemích používá pro
           označení výtvarné výchovy slovo ART.... protože se jedná o umění jako
           malování, modelování atd. a žádná odborná haha veřejnost se na tom zhodovat
           nemusí... každopádně pokud umění není subjektivní, chci vidět nějaký
           seznam xxx bodů které musí např film splňovat aby byl označen za
           umění... jinak jsi full of bs jako obvykle
           • i586

            Reakce na příspěvek:

            Podle Ottova slovníku je umění "úmyslné tvoření nebo konání, jehož výsledek nad jiné výtvory a výkony vyniká jistou hodnotou již při pouhém nazírání a vnímání, tj. hodnotou estetickou".

            Encyclopedia Britannica označuje umění jako „užívání dovedností a představivosti k vytváření estetických předmětů, prostředí nebo zážitků, které lze sdílet s druhými lidmi."


            DEFINCE ZE DVOU SLOVNÍKŮ - to jen kdybys chtěl plácat bagatelizační srágory o Wiki. Hmm. Nikde nevidím, že stačí přijít na hodinu "ARTu" v US a je ze mě umělec...


            Zabal to, GGGumo.

            • TheGGG

             Reakce na příspěvek:

             a pořád se pleteš, ale palec za snahu za ten (sice špatný) rýsrč... vzdávat to určitě nebudu, i když je jasné že v to doufáš, aby ti náhodou nedošly argumenty. 

             Jen jsi mi potvrdil, že žádná konkrétní definice neexistuje... dle té první musí umění vynikat, dle té druhé stačí aby šlo o estetický zážitek... a odborná veřejnost nikde. Asi jsi kvůli tomu pracně utíkal do knihovny, ale ve skutečnosti jsi nedokázal nic. Libovolný film je estetickým zážitkem a stejně tak libovolné anime... opět neexistuje žádné měřítko, podle kterého by se dalo říct, co je a co není umění... ono totiž estetický = krásný, působící dojmem krásy, pocitem libosti. Tedy věc absolutně subjektivní. 

             A nikde jsem nepsal, že se z tebe stane umělec, když chodíš na art, ale že se toto slovo používá obecně v mnoha významech, nikoliv jen pro věci, které ohodnotí tzv odborná kritika.. 

           • i586

            Reakce na příspěvek:

            Teď shrneme zpětně tvoje nehorázné sra** do úst:

            "špatně trolliku, manga není odporná blizzardí omalovánka... anime je umění... "

            "každý film, hra, kniha je umění... jaké má score na metacritic na tom nic nemění"

            Hahah. Blizzardí tvorba je omalovánka, ale manga umění. To zní jako bys najednou sám určoval, co je umění. Takže to, co tvoří kreslíři a grafici v Blizzardu není umění. KK. Gratuluji k idiocii. Tady není co dodat. Kvalitní GGGuma.

            • TheGGG

             Reakce na příspěvek:

             anime jako celek je pochopitelně umění, všechny hry jsou umění, ale to nic nemění na tom, že blizzard dělá odporná nevkusná h*vna (nikde jsem nenapsal, že to není umění, je, ale mizerné)... filmy od Larse von Triera taky půlka odborné veřejnosti označuje za nechutný nevkusný odpad a půlka za perfektní díla, umění jako takové to je, ale umělecký hodnota je pak často pochybná... 

           • i586

            Reakce na příspěvek:

            Opět naprostý bláboly. Podle tvojí dmntní děravé logiky je každý, kdo vezme do ruky křídu nebo kus hlíny je automaticky umělec bez ohledu na to, co vytvoří. To, co tady blábolíš, absolutně nedává smysl. Když nakreslim čárku na papír, tak sem umělec? Lol, ty si gumídek. Selháváš v naprosto elementární logice. V tom odkazu, co sem postnul (který jako správný ignorantský trolík ignoruješ) je jasně uvedeno, že od 17 století se rozlišuje umění jako schopnost a umění jako hodnota, takže meleš naprosto mimo. Odborná veřejnost samozřejmě definovaná je. To, že si hloupý, neznamená, že to neexistuje lol.  Jsou to obecně lidi, co se o něco aktivně zajímají, mají vzdělání, nebo se kolem toho točí jejich profese. Musím říct solidní denial.

            "takových hejsků co si myslí, že mohou ukázat prstem a určit co je a co není umění už tu bylo a vždy byli za šašky"

            Lol, opět denial. Nikdy za šašky nebyli, protože kdokoliv, kdo má vzdělání a dělá do umění > kašpárek GGG z herní diskuze, co sežral Šalamounovo hov*o. Musí to být fakt hroznej pocit, vědět, že tvůj názor nemá žádnou váhu, protože tvoje vzdělání v oboru je rovno NULE. Pak ti samozřejmě nezbývá nic jiného, než plodit podobné nesmysly a bagatelizovat ty, co o tom, na rozdíl od tebe, něco ví. Holt komplex lidí, co neví nic o ničem. Shrňme si realitu. FAKT: Názor odborníka > GGG. Zabal to a běž se vybrečet.

            • TheGGG

             Reakce na příspěvek:

             samozřejmě bychom tu mohli šášulo debatovat o tom, jak člověk získá odborné znalosti pro to, aby mohl psát recenze na hry a filmy... že viděl hodně filmů nebo hrál hodně her? No to viděla spousta lidí, ale odbornou veřejností se nenazývají... on pak kdejaký šášula z blogísku co napíše pár recenzí na film a sem tam si zajde na předpremiéru by mohl být označován za odbornou veřejnost. Každopádně nějak jsem si nevšiml, že by se na to studovali školy. 

             Hlavní ovšem je, že ty jsi se nedostal ani přes pojem umění, to bude základ ti vysvětlit, pak se můžeme posunout někam dál... a snad se s tím z WoWka zdřevnatělým mozkem co máš mezi ušima bude dát něco dělat. 

             Vzhledem k tomu, že existují stovky definic na slovo umění rozhodně nelze tvrdit, že se na něčem v 17. století dohodli (to se asi konala světová konference či co LuLz, už to je bs af). Takže ano, i ta čárka na papíře bude uměním, protože jak si sám uvedl ve své krásné definici, umění je: „užívání dovedností a představivosti k vytváření estetických předmětů, prostředí nebo zážitků, které lze sdílet s druhými lidmi." a pokud to bude pěkná čárka, může klidně působit esteticky a co je estetické nebo ne, je naprosto subjektivní... takže opět takový větší failík...

             dále bych chtěl rád vědět, jak může člověk studovat na recenzenta her, nebo filmů... takový obor bych rád znal, aby pak měl ten můj názor váhu, jak ty hejhulo pořád opakuješ. Jsem si celkem jistý, že jsem viděl víc asijské produkce, než většina lidí v této diskuzi, takže pak asi já budu ta odborná veřejnost a ty jen malý šášula co pořád brečí a prská.... wink wink wink budu se těšit až zase za 3 dny přijdeš s odpovědí

    • To si teda dost protiřečíš, u Zeldy si napsal, že to je omalovánka od Nintenda. Zatímco Zelda vypadá jako anime od studia Ghibli tak Valkiria by vypadala jako generické anime pro televizní seriálovou produkci, nebýt filtru díky kterému naopak vypadá přesně jako omalovánka (mně to nevadí), vlastně co vypadá ona to je omalovánka, už od prvního dílu.

     • TheGGG

      špatně, zelda vypadá odporně a anime stylu se vůbec nepřibližuje... VC vypadá tak jak by anime mělo vypadat, moderní styl anime je pochopitelně nadřazen tomu 90s tak jako je skoro všechno ostatní dnes lepší... Mě ty starý anime a Miyazakiho styl stejně nikdy nebavili a nelíbili se mě... tak jako jsou dnes lepší hry, tak je i lepší anime a VC má ten pravý moderní anime střih... zelda vypadá odpudivě a vše působí jak nějaké karikatůry, ještě obludnější jak u Ghibli (a ano, nemám rád jejich produkci, anime má být o epickejch bitkách, mega kozách, corny džoucích, cool týpcích, power boostech, mega swordech, slow mo fightech a dalších weeaboo věcech, ne nějaký deep blbiny u kterých se ani nedá chlamtat kyblík z KFCčka...)

      • A není lepší nebýt jako oni? Znám spoustu fandů Blizzardu co jsou zároveň velcí fandové anime. Taky mám rád i anime s mega kozama, corny vtipama atd. zároveň bych je nikdy nepřirovnával k umění, taky se mi líbí design postav víc z moderního anime ale úrovni kresby Akiry, hlavně co se týče neodbytých scén a postav v pozadí ručně kreslených explozí, fontány po kulkách v louží atd. tomu se přiblížil akorát Ghost in the shell, jinak nikdo, divný oči a design postav, který se tenkrát dělal holt jinak jsem ochotný překousnout. Btw to že to nepovažuješ za anime nemění nic na tom, že to anime je a navíc bez tohohle filmu bys o anime dneska ani nevěděl, což ti poví každý kdo se zajímá o anime dál než od roku 2007

       Taky nechápu proč píšeš že anime má být o kozách a být cool a pak uvádíš anime, který si naopak strašně hraje na to jak je deep, když se zrovna nebojuje a ani si nevybavuju, že by tam byla ukázaná ženská, natož prsa.... kdybys napsal Samurai Champloo tak beru, ale tuhle ufňukanou pitomost, která se nedokáže rozhodnout, jestli je to akční film, historická exkurze z období sengoku, nebo příběh chlapce a jeho psa v období válek

      • Tak když ti nevadí jak v moderním anime kombinují kresbu a CGI a výsledek působí jako pěst na oko tvůj problém. Jinak pokud vím tak Miyazaki tvoří doteď a na stylu z devadesátek se rozhodně nezasekl, i když třeba Akira, která není od něj a je z osumdesátek je vizuálně lepší než cokoliv co vyšlo potom, ale buď v klidu, nikdo tě nezavře, nemít vkus není nelegální.

       • TheGGG

        Reakce na příspěvek:

        a BTW: VC má taky oproti zeldě badass design nepřátel, postav, zbraní, tanků, dospělý příběh a drsný momenty... zelda je prostě jen pohádka bez příběhu kde bojuješ proti karikatůrám skřítko-prasat

       • TheGGG

        Reakce na příspěvek:

        vkus je subjektivní záležitost... od Miyazakiho jsem viděl asi pět anime a byl to mega borefest... kombinace cgi a kresby mě určitě nevadí, ale i když je to čistě kresba jako sword of the stranger, je to více než ok... ono taky jde o obsah a ten má miyazaki ještě horší než kresbu... styl kresby v akiře nepovažuji za anime, oči jsou vyloženě hnusný

        • i586

         Reakce na příspěvek:

         "vkus je subjektivní záležitost"


         Konečně si napsal něco, co dává smysl. Sem rád, že sis konečně uvědomil, že tvoje narážky na vkus ostatních nemají žádnou váhu.


         Teď sem zkouknul Babovřesky a chystám se zahrát Dotu. Doporučuju každému, kdo má cit pro umění.


         (dělám si srandu, jen sem použil tvojí dmntní logiku)

         • TheGGG

          Reakce na příspěvek:

          samozřejmě, mě je úplně jedno jakou váhu mají v očích jiných lidí... zástupy haterů tady plivají na věci co baví mě a tak si taky s chutí využiji svobody slova a napíšu svůj názor... ostatně když napíšu, že blizzard dělá nevkusné omalovánkové braky, beru to jako svůj názor... že se nad tím blizznerdi vztekají je mě celkem jedno... každopádně své názory budu dál s chutí psát

          • Zaho

           Reakce na příspěvek:

           Sakra, člověk přijde po víkendu do práce a najde tohle.

           No ale pěkně tě tu rozebebrali, to se musí nechat.

           Názor měj jaký chceš, ale pokus se v něm uchovat alespoň trochu rozumu nebo logiky.

           • TheGGG

            Reakce na příspěvek:

            pokud jsi redaktor games, tak ok, ale pokud pracuješ kdekoliv jinde, doporučuji věnovat se něčemu podstatnějšímu než prohlížení diskuzí v pracovní době

            • Zaho

             Reakce na příspěvek:

             Neboj. Brouzdáním na fóru vyplňuju přestávky a čekání na výpočty.
             • TheGGG

              Reakce na příspěvek:

              místo toho by jsi radši měl zapracovat na zkrášlení svého pracovního prostředí, nebo přijmout nějakou práci navíc

              • Zaho

               Reakce na příspěvek:

               Díky za návrh. Udělám si třetí nástěnku a prdnu na ní nějaký hezký organigram.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit