Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Valve vystrkuje růžky. EA je nenažraný prase jako Activision...
  • ucho: Exe tam bude. Tady jde o to, že ten .exe soubor spustí tu hru a rovnou tě hodí přímo do hry. Neexistuje menu, nic, prostě hra se ti spustí a seš ve hře. Výběr serveru a další věci (jestli chceš hrát SP,MP,Co-Op) probíha v internetovém prohlížeči, který ti pak přes exe spustí hru. Takže se asi dá říct, že ten exe soubor bude taky obalený (jako v případě Steamu), tentokrát to bude ale asi ten plugin do prohlížeče, který tvoří jeho obal .

    Mě osobně to přijde trochu hloupý, ale zase si myslim, že tohle dá trochu zabrat pirátům.
  • STEAM je debilina ako aj ostatne digitalne download sluzby... Ja mam rad krabicovku. Navyse na STEAMe je vsetko drahe ako fras!! Krabicovka sa da kupit aj o 20-30% lacnejsie. A kto si nekupi B3 kvoli tomu ze nieje na STEAME tak to je jeho problem... bude sa tuto zimu nudit lebo lepsie FPS tu nebude.
    • Další, so myslí jen na svoje sběratelské potřeby. Za prvé, i v té tvé milované, červotoči prolezlé, krabicí budeš mít hru, kterou si bez Originu nezahraješ. Za druhé, se koupit levněji v obchodě stejně jako se koupit levněji jinde. Dále, nudit se určitě nebudu, her mám až až.
  • kdyz si koupim chleba v obchode tak mi prodavac taky nerika ze maslo na ten chleba si muzu koupi jen u nej jinak si ho na ten chleba nemuzu dat
    z meho pohledu je to zneuzivani monopolniho postaveni
  • EA smrdi kokooti vyjebani
    • Ty smrdíš kokoote vyjebanej.
      • Smrdíš spíš ty :D No nic ja jdu dom mluvicí hov*o je i na mě dost xD
        • To bys měl když ti mluvěj h*vna
          • hovn* si psal jen ty
            • pises kraviny koko*e di se lecit
            • MishKonn
              Trololololo, lololo, lololo.....
  • hmm dmnce EA prvni vec je ze to nebudfe na steamu ale originu a dalsi vec ze se hra bude spoustet z prohlizece kktina rusim obednavku!!!
    • A jak si přišel na to že se bude spouštět z prohlížeče ?? *3*
      • Tohle je potvrzený fakt. Alpha to tak má a je potvrzeno od vývojářů (přes Twitter), že tak bude i plná verze. Origin si do prohlížeče stáhne plugin, který pak umoní hru spustit přes web battlelogu....
        • ucho
          a určitě se uvádělo, že se jedná o jedinou možnost, jak hru spustit? přeci jen tohle mi přijde jako nějaka funkce toho battlelogu, že si z webu můžeš hru rovnou pustit. ale exe je exe, nějaký existovat musí a musí se pouštět nějaká aplikace. pochybuji, že battlefield 3 je jako takový webová aplikace... *5*
          • .exe asi bude, ale ten se jen tak nespustí, pokud to prostě nespustíš přes ten web. Teoreticky si vem, že každá hra na Steamu má sice .exe ale ten taky bez Steamu nedá ani ránu. Bude to asi obdobný princip. A možná se pletu, ale takový BF: Heroes nebyl webová aplikace, ale taky se spouští/spouštěl přes web?
            • ucho
              Steam hry sice nedají bez Steamu ani ránu, ale pořád je to exe pouze obalený Steam vrstvou, které lze samostatně spouštět. Když máš web a klikneš na nějaké tlačítko, co to tak může udělat. Buď spustit nějaký exe nebo by mě celkem zajímalo, co dalšího s tím na tom webu dělají :)
  • hmm dmnce EA prvni vec je ze to nebudfe na steamu ale originu a dalsi vec ze se hra bude spoustet z prohlizece kktina rusim obednavku_
    • A jak si přišel na to že se bude spouštět z prohlížeče ??
      • je to napsane na offi strankach
        • Tak to je trapný kupuku krabicovku.
          • lol no tak to si pomůžeš, funguje to uplně stejně ať to koupíš kde chceš :D
          • Jazz
            *1*
            Tak to sis pomoh *1*
  • hmm dmnce EA prvni vec je ze to nebudfe na steamu ale originu a dalsi vec ze se hra bude spoustet z prohlizece kktina rusim obednavku?
  • hmm dmnce EA prvni vec je ze to nebudfe na steamu ale originu a dalsi vec ze se hra bude spoustet z prohlizece kktina rusim obednavku
  • Menorri
    Nenávidím Steam, miluju Valve!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit