Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni na tom pracuji, jenom kdyby to oznamily, tak by je hraci umrdali temi debilnimi otazkami.
  • Valve ignoruje E3 z jednoho prostého důvodu. E3 nepotřebuje. Nepotřebují masírovat lidi lživými informacemi a vytvářet falešný dojem kvalitní hry.
  • Valve nemá žádnou povinnost představovat svoje hry na E3. První informace o Portal 2 vypustili do světa daleko orginálnějším způsobem než nějakou prezentací na výstavě. To, že se nezmiňují o tom, že něco dělají přece neznamená, že vůbec nic nedělají. Určitě pracují na pokračování HL ať velkým týmem nebo jen malinkým. A až to nebudeme čekat, prásk, zase bude nějaká zajímavá ARG a bum, nakonec tu bude další epický HL. Tak či tak teď dělají na DLC pro Portal 2, které bude ZDARMA.
  • Tim pribehem to snad neni, dyt to je fakt z velky casti recyklovany obsah z puvodniho pribehu HL2... a urcite tam bude (nebo aspon bych to cekal) - let vrtulnikem, ty arctic lokace (borealis, kraken base), fighty s advisorama a nejakej zaverecnej megafight v nejaky zajimavy lokaci... kdo vi :D ale rozhodne propojeni s portalem neni tak velky aby to delalo problem tu hru vubec vytvorit xD
  • Modeři nebyli schopni dodnes dát dohromady black messa na HL2 enginu a to měli vše na stříbrném podnose. HL3 může trvat i 4 roky a pořád je to zdůvodnitelné. Mimo to, dát dohromady děje z Portalu a HL nebude přeci jen jednoduché, co vy na to?
    • Amylee.Anderson
      Já mam takovej pocit, že Portal jinak neovlivňuje HL... Sice tam je Aperture science, ale to je všechno...
      • Podle mne jen zatím. V HL2:EP2 se intoši při odpalu rakety bavi dost dlouho o tom jak "super" by bylo vlastnit technologii Aperture. A navic k Nostradamu (nebo jak byla ta loď) směřuji i Combine. A to jim mezi tim zavřeli i ten portal co vzniknul po vybuchu Citadely. Takže to logiku ma...
    • Gordon objeví portal a proskočí jím do třetího dílu. To bylo zase tak těžký *1* *1* *1*
      • *nebylo
  • gabe vam na hl sere on chce hlavne vydelavat prachy!
    a steam mu vydela daleko vice nez nejakej jednorazovej hl3...
    • Tak zorvna Valve je ta poslední firma které jde o prachy .... Kdykoliv jsem si od nich něco kupoval bylo to za pakatel a většina přídavků byla zadarmo ( ne jak ostatni placene DLC). Ja se domnívám, že valve dělá hry opravdu pro hráče a né jen pro vydělané prašule. Navíc takovéhle chování od nich je absolutně normální. Před vydáním 2ky také dělaly voprdelkovačky a nějaký rok mlčeli.... a navíc mě se to docela líbí. lepší než trailerové masírování 2 roky dopředu a pak hluboké zklamání. VALVE po dlouhem mlčení vždy vydal něco originálního a skvělého (HL2, PORTAL).
    • smejki
      gabe byl milionář už při založení Vlave, ten chlapec chce především tvořit. Po rozmachu Steamu ale na vývoj her prostě nejsou lidi, však to taky před pár dny řekli sami.
      • kostejnesmrtelny
        V souvislosti s tím doporučuju tenhle článko-rozhovor *3*
        http://www.develop-online.net/features/1184/The-Valve-manifesto
    • STEAM vydělává takový prachy...i bez HL nebo s HL ve vývoji...v tomdle prachy nebudou...přikláněl bych se k teorii, že zrzavý hrdina opravdu existuje ale zrovna bojuje v jiné dimenzi s nějakým ksindlem, až se vrátí, předá Valve deníček a budeme tu mít HL3
  • Half-Life jedna jsem hrál jako malé dítě, je to nejoblíbenější FPS a vždy bych uronil nostalgickou slzu za časy strávené v Black Mesa...možná, když Gabe bude velice ale velice hodný, tak si trojku zahraju ve 40 a celou sérii ukončim společně a spokojeně se svojim životem v 70letech...dá se říci, že HL se mnou bude celyčký život
    • kostejnesmrtelny
      Když tak čtu to "celYčký", skoro bych si přál, aby byl o dost kratší... *2*
      • Jo já si toho taky všiml...bohužel společně s kliknutím na "odeslat" ovšem, přát někomu aby měl kratší život kvuli chybě...to je teda ternovka...máš hodně kamarádů? *1*
        • kostejnesmrtelny
          Docela jo, nestěžuju si. Zkontroluj si prohlížeč, asi ti nezobrazuje smajlíky, nebo co... *3*
  • Čekaj na nextgen..
  • No tak jasně, proč by představili něco superubermega nového někde, kde budou představovat něco superubermega nového všichni. To by i Half Life 3 ztratil svůj lesk a oslovil by "jen" fanoušky série. Lépe novou hru představit na soukromé akci, když nebude herní sezóna, to se pak najednou herní fóra oživí a bude to ta pravá reklama. *3*
  • Já zase slyšel, že hlavní scénárista Half-Lifů, kterého Gabe Newell jednoho dne našel zcela nahého před hlavním vchodem do studia, zmizel. Vyprávěl něco o tom, že se musí vrátit tam, odkud přišel. Málokdo totiž ví, že příběh prvního a druhého Half-Life je vlastně autobiografie tohodle scénáristy. Taky jsem někde četl zmínku, že jeho nejoblíbenějším filmem tady na Zemi se stal Terminátor, zejména jeho úvodní scéna, kdy Arnold zcela nahý přichází do našeho světa... Obávám se, že s hlavním scénáristou odešel na Xen i scénář k budoucím dílům. Na druhou stranu se šušká, že Gabe vlastní kousek xenské technologie, která otvírá portály do jiných dimenzí, takže záchraná mise není vyloučena. Bohužel není k dizpozici žádný dobrovolník, protože všichni vymýšlejí způsob, jak proniknout na Facebook. Škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit