Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Já osobně multiplayer nemám ráda. radši si vychutnam kvalitní příběh. Ale potěšilo mě, kdyby byla nějaká hra s kvalitním příběhem, která by se dala hrát třeba jenom ve dvou :)
  • Beztak vsichni hrajou CoD:D
  • Co si to dovoluješ dávat mi mínusy?! Za pravdu?
    • Nemáš pravdu a proto dostáváš mínusy:-) Navíc opravdu hloupě mektáš.
    • No, pravdu... clapce zamysli se. Navezl jsi se do Valve, kteri snad nikdy nevydali podprumernou hru. MP skutecne neni nutnost a treba mne zrovna nelaka. Nemam potrebu soutezit. Rad si zahraju dobry SP a pryc s tim. Zivot je dost fajn nato abych utikal do virtualniho sveta lidi, kteri spis nez radi neco hraji si radi hraji na neco. :o) Skutecni milovnici MP mi jiste odpusti.
      • Je to tak *4*
    • ...řekl znovu patnáctiletý vesničan a zapnul Half-Life 2...
      • Krudanze
        az ted po precteni prvnich komentaru jsem pochopil vyznam tvyho prispevku :) omlouvam se za nedorozumeni
      • Krudanze
        zapnuti halflife 2 je jedna z nejlepsich veci co muzes udelat
      • Este je sranda ako si mysli, ze ma pravdu. Je to mile :)
  • Rozhodně má pravdu. V současné době dávají vývojáři do jakékoliv hry MP, přitom ale jen minimum těchto her si najde větší počet hráčů. Tímhle většinou nudným MP se často snaží jenom zamaskovat krátký SP, který se díky tomu za posledních několik let zkrátil o 5-10h.

    Navíc MP je hlavně o komunitě a soužití s hrou, učení různých triků, používání zbraní specifických pro hru a v mnoha případech i levelování a získávání nové výzbroje. Tím pádem je dost nepravděpodobné, že by jeden člověk hrál 10 MP her najednou nebo že jen tak zahodí postavu se skvělou výbavou, kvůli které musel hrát několik týdnů, a začne hrát jinou hru od začátku.
  • maji pravdu, kazda SPATNA hra nepotrebuje multiplayer
    • Akce si žádá (ne nevyhnutelně - př. Metro 2033, Assasins Creed) MP. Stejně tak závody a strategie (budovatelské vynecháme), ale žánry pracující s logikou nebo příběhem jej opravdu nepotřebují.
    • Co třeba původní Mount and Blade?Neskutečně zábavná hra a plno lidí ji hraje přestože nemá multiplayer.
  • Neví někdo, co za hru je na obrázku??
    • ales.smutny
      Ví, Demon Souls :)
  • Valve vždy kecali všem naprosto jasný bláboly, za který je pak chválil každej trouba z vesnice.
    • ...řekl patnáctiletý vesničas a spustil Half-Life...
  • Valve zatím jako poslední zůstávají normální. Bohužel dneska už jsou asi fakt poslední.
  • FNW nemá multiplayer a už se ho prodalo přes 5 milionu kusů, je zajímavé že zatím vévodí na PC. Ale co chci říci že Valve má pravdu...není třeba pro hru MP aby hra byla IN.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit