Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemusí hned ždímat, stačilo by snad jen dokončit příběh...
    • to bude ten problém, prečo trojka nie je. Ten príbeh sa dokončiť nedá, celá story half-life je jeden mišmaš. A fat gabe to vie.
      • Sám seš mišmaš .. *12*
      • Jack1947
        Jenze nikdo neveri ze oni uz davno na ni uz jakou dobu delaj... jen potrebuji aby se na ni zapomelo. Pak ji vydaj , treba ohromi urcite nezklame. Fat gabe mozna vi, jenze i vi ze pekne napinani nese taky ovoce.
    • Jack1947
      Takze by stacila ta slibovana EPISODE 3?
    • Dekuju ze jsi to rekl za me...
  • Ja nepotrebuju kazdy rok cod,AC,nfs, ted uz pomalu i battlefield, ja chci dalsi Half-life u ktereho vysel posledni dil v r.2007. *13*
    • Já také, ale dle prodejů je vidět že jsme v minoritě.
  • gert
    Snad jediná hra, u který by nikomu nevadilo aby byla ždímaná, ždímaná není. *1*
    • a tak .. on to nikdo ždímat nechce ... každej by to chtěl jen jedním dílem ukončit *1*
    • Miserius
      Zmenil bys nazor az by to vychazelo jednou do roka a bylo to porad stejný a stejný
      • gert
        jj jasný, napsal jsem to v nadsázce. *3*
    • mozna by si s zdimanim neudrzela takovou kvalitu, a to je neco co nechci. Ale pevne doufam, ze se na to nevybodnou.
  • Sami jsou odstrašujícím příkladem toho, jak to vypadá, když se věci nedotáhnou do konce. Half-Life je herní skvost a univerzum, které vybudoval má obrovský potenciál a fanouškovská základna je prostě masivní. To, že se o HL3 (nebo třetí epizodě) už ani nezmiňují je buďto snahou o snížení očekávání hráčů na nový díl, který se připravuje "na tajňačku" a nebo se na to prostě vykáleli, což ale nedává vůbec smysl. Další možností je, že čekají na tu jejich napařovací krabičku, na kterou hra vyjde jako Launch titul. Jinak si opravdu nedokážu představit, proč by od toho upustili. Portal 2 byl super hra a důkaz toho, že úspěšný titul a inteligentní zábava si neodporují. Zároveň poukázal na to, že Valve dokážou vytvořit komplexní děj i tam, kde by jej nikdo nečekal.
    A kecy o tom, že nechtějí HL ždímat si můžou strčit víte kam, protože po tolika letech, kdy nechali příběh takřka v polovině to beru osobně jako přímou urážku mě a miliónů dalších fanoušků značky.
    EDIT: Hlavně, že teď všichni víme jak suprově se ve Valve pracuje. Každý z nás jistě ocení tu nulovou informační hodnotu...
  • Divím se, že necítí nějaký respekt ke svým fanouškům, kteří když kupovali HL2 a episody, pochopitelně očekávali, že příběh pana Freemana bude mít nějaký konec. Peníze a kapacity na to mají do aleluja.
    Nikdo po nich nemůže chtít, aby dělali stále nové díly, je to jejich hra, ale dodělat to mohli.
    • Vždyť na to mají pořád tunu času.
  • spoock
    ždímat HL? Heh, ždímání znamená vydávat to každý rok, jestli to vydají do pěti let, tak je to spíše promlčení potenciálu značky. Škoda, rád bych věděl, jak to nakonec skončí, protože Ep2 měla napínavý cliffhanger.
  • Ten titulek je strašně zavádějící. Pan Smutný by měl raději zkusit nové zaměstnání.
  • Keyz
    To není ždímání ale zakončení nějaké série. I když danou sérii nepíši chvalozpěvy jako většina lidi zde, tak bych si rád zahrál pokračování. FPS to bylo dobrá.
  • Ty vole, ať ždímají o stošest!! :D
  • roiser
    A proto byl konec tak otevřený, že? Po dohrání epizody 2 jsem se pár let na pokračování těšil, nicméně po tak dlouhém čekání už můj zájem totálně odpadl. Když někdo řekne Half-life 3, tak mě to nechává naprosto chladným. Já mám pocit, že tohle dělají jen aby trolili fanoušky *1* .
    • Pethulla
      Nápodobně. Taky jsem si říkal jak ep. 3 bude super, pak jak HL3 bude super, no a teď je mi nějaké pokračování u zadele a všelijaké teorie k smíchu.
      Ono to nakonec totiž vypadá tak, že ačkoliv byl závěr druhé epizody cliffhanger jak prase, tak si scénaristi na sebe upletli bič a nevěděli jak to nějak smysluplně ukončit. Jiný závěr proč ten příběh nedovyprávěli mě fakt nenapadá.
      • Mne napadají takový scénáře na dokončení, že jim to asi pošlu :D
    • Asi tak no tak napjatý jsem byl jak to dopadne a kde prd tu prd..série Half-Life si zaslouží úctyhodný konec nebo pokračování...prostě ať vydaj třeba Red Box tentokrát s episodou 3 a celou blackmesou i s xenem např. a neřeknu ani půl slova *15* *15*
      • jo a ještě opposing force by mohli předělat *15*
        • předělává se -> Operation black mesa. Tak stejně blue shift

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit