Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    Rip hl2: episode3 :D tu (oficialne) nezrusily, takze je porad ve vyvoji, nebo se pletu? :D
  • Někde jsem četl,možná že zrovna tady na games.cz,že Valve dělá novou singleplayrovku z half-life universu.Nevíte někdo něco víc?
  • Vidlec
    No... Nezapomeń, že Valve má tak steží 100 lidí. A většina dělá na Dotě a CSku.
    Od Valve se asi už ničeho nedočkáme. *10*
  • Proč odešel? Mnoo třeba chtěl do svý smrti ještě VYDAT NĚJAKOU TU HRU?!! A to ve Valve fakt už asi nehrozí. Ale jako, nejsem študovanej, nemam školy, nejsem pisálek... takže se jenom domnívám. Fakt bych se chtěl jednou dočkat nějakého inside looku na to co se ve skutečnosti ve Valve děje. Podle mě to je tajná satanistická sekta.. nechápu jak může nějaká společnost pohlcovat geniální solo vývojáře, kteří pak nic neprodukují. Možná jim platí za to, aby nic netvořili? S těma finančníma prostředkama, technologickým zázemím a jak jsem psal - kvalitníma lidma - by mohlo Valve produkovat ročně tři AAA hry a k tomu minimálně 5 artovejch, experimentálních indie pokusů. A místo toho máme? Prd.
  • Fordzy
    RIP Half Life 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit