Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Valve je jasně za vodou díky steamu. A právě kvůli tomu mě zaráží fakt, že hry tam mají mnohdy x krát dražší než třeba tady u nás v ČR. Třeba Deus Ex 3 - Steam: 49,99 dolarů u nás: 399,- A to ej už sakra rozdíl když je k tomu i krabice, cédéčko a manuálek a hlavně pocit, že něco vůbec mám. Ale vysolit 50 babek za "dojem, že něco mám" to uř je moc. Nehledě na to, že tzen jejich steam manager je uplně hloupý - při instalaci Modern Warfare 2 z CD(!), což ale samzřejmě vyžaduje steam manager - to sice DVD vzalo, nainstalovalo, ale to druhé DVD už ignorovalo a raději to začalo tahat zbylých X giga z netu. Děs a hrůza. MW šel okamžitě do koše a steam manager odinstalovat. Děkuji nechci. Valve by se mělo vrátit k věci, kterou umé - Half Life - tu já zbožňuju. Ostatní věci co valve dělá, mě však absolutně nezajímají.
    • Mno, za to Steam nemůže. Jinak protože to lidi stejně koupí a vydavatel dostane za prodanou kopii mnohem víc peněz (asi 70 %), takže i když prodá míň, vydělá víc. Plus velké herní řetězce donutili vydavatele dávat ceny na digi distribucích stejné jako je doporučená cena ratailu.
      • K cenám...teorie správná, praxe však naprosto jiná. Jsou jisté weby, které prodávají klíče za podstatně menší peníze, než je najdeš na STEAMU i Originu a také mají akce. Tvojí poslední větu nechápu. Jak je jako donutili?
  • A co ten ruzovej klaun?
  • Tak zaprve se nerikalo ze bude delat hardware, ale ze ma vydat jednotuci standardy, jejichz naplnenu by certifikoval. Za druhe z toho vyplyva, ze se valce chce dostat na televizni obrazovky. Je pozitivni, ze chape nutnost prizpusobeni ui televiznim obrazovkam. Nekteri zdejsi joudove si mysli, ze staci pripojit pc k tv a je hotovo.
    • Mno už nějakej pátek na TV hraju a podle mě je STEAM na TV už celkem připravenej. Pokud zadáte, aby byla první stránka knihovna a máte nastavený velký ikony her, tak už to vypadá celkem slušně. Certifikovanej HW nevidím zase tak moc jako blbost. Pokud budou vědět na čem hraješ, přímo přes STEAM se ti hra nastaví na optimum a nebudeš nic řešit (stejně jako na konzoli).
    • Připojit pc k tv opravdu stačí. Jistě, je-li ui připůsobeno tv, bude pak uživatelsky příjemnější, pro někoho dokonce natolik, že zatímco na nepřizpůsobené ui by se vybodl, do přizpůsobeného již půjde. Je to ale jen a jen otázka splnění nároků uživatele.
    • Jakej smysl má vydávat jednoticí standardy, když 99 procent PC her za posledních 6 let rozjedeš na sestavě za 5 až nekonečno tisíc?
  • Steam ovladan rukou izrealskeho intelu to mnozi nevi. Uz nejde o ovaldnuti a dominanci trhu s cpu kde je 100% marze . Ale uz nam chteji vrahove Jezise rikat na cem mame hrat a kde?
    Steam je vir ve vasem pc !!
    • Vrať se zpátky na stránky Dělnické strany...
      • tuto nema s delnickou stranou nic spolecneho ;)
  • Trol.diskuzni
    Titulek měl spíše být: Valve nedělá...nic.
    • kostejnesmrtelny
      Valve dělá na Dota 2 a to poměrně svižně.
    • Já doufám, že se Valve učí počítat do 3 aby už mohli vydat i nějaký 3. díl... *1* zatím to vypadá že víc jak do 2 se napočítat nenaučili *1*
    • Vždyť dělaj na Half-Life 3.
      • Já to myslim vážně. Jestli si myslíte, že nedělaj na Half-Life 3..na značce, která jim vydělává velký peníze, tak jste buď hloupí nebo naivní.
        • Trol.diskuzni
          Na Half-Life 3 nepracujeme, popřelo spekulace Valve:

          http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/22900-na-half-life-3-nepracujeme-poprelo-spekulace-valve
          • GlaDOS
            Pokud se nepletu, tak originální zpráva zněla trochu jinak a pctuning si to přeložil a přikrášlil po svém. Ta zpráva byla ve smyslu, že věchny ty náznaky nejsou žádné jejich ARG a že fanoušci moc fantazírují.
          • Ale prosim tě. Snad tomu nevěříš. Myslíš, že by ti Blizzard potvrdil v roce 2002, že pracuje na Diablu 3? Tady jde o obrovský peníze. Pokud začnou masírovat veřejnost informacema mco brzo, tak to může dopadnout špatně viz Duke Nukem Forever.
    • A ty neco delas? Krome toho, ze tady porad sam sobe kouris...
      • Trol.diskuzni
        Pokud ano, rozhodně o tom nebudu vykládat nějakému urážejícímu anonymovi... *3*
  • Takže opět mnoho povyku pro nic - železná pravidlo internetových diskuzí *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit