Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč mám pocit, že Valve, tedy kromě Half-life, ma všechny své hry jen sprosté kopie her od Blizzardu? :-D

    DOTA + Artifact = mod ve Warcraftu + Heartstone 

    • JohnyTheZik

      Dota neni zadna kopie modu ve Warcraftu, je to jen stand-alone od stejnejch vyvojaru a s Blizzardem nemela krome W3 nikdy nic spolecnyho. Artifact zas mel cilit na MTG hrace, ale tak to bys mohl rict asi o hodne hrach, ze neco kopirujou.

      Jinak nevim, co je na hrach jako TF2, CS, Portal podobnyho hram od Blizzardu, ale asi to vidime kazdej jinak. Naopak bych rekl, ze Overwatch je jen evoluce TF2 a HotS je jen kopie doty.

    • Tak Valve má přeci jen mnohem víc her...

      • Dag0

        No moc se s tím počtem nepředřeli, když víc jak polovina jsou jen módy a datadisky do Half-Life 1/2 😀

        • Nikdo to asi nepopírá, ale oni ty mody dost povznesli a ovlivnili jejich vývoj. Stejně jako Portal. Viděli prototyp hry, o kterou já bych ani nezavadil a udělali z toho prostě pecku prakticky ve všech směrech. Kdyby do toho Valve nevstoupilo, tak o nějakém "narbacular drop" dnes asi ani pes neštěkne. Left 4 Dead je podobný případ. Team Fortress 2 taktéž, to je prostě pecka multy hra, která vychází z modu, ale o mod se fakt nejedná.

  • Jack1947

    Ty jo už jsem nějak zapoměl (FAKT!) Co to je za hru,  aha to byla to neuspěšná Karetka hmm, to jim vydrželo ještě dlouho. Možná bych zkusil. Když je zdarma😀

  • KrPa

    nj, valve uz proste hry delat neumi, sedi jen na svem zlatem vejci steamu a bere penize

    • Aha, asi žijeme každý v jiném univerzu. Nebo jsi zas jeden z těch, kteří hejtí VR a tak automaticky nepočítá Alyx jako hru, případně popírá kvality té hry...

      • KrPa

        to je jen tech demo, kdyb to nebylo VR, tak je to propadak

        • Tech demo? jistě. Poněkud dlouhé a obsáhlé. Celkově obsáhlejší než nějake Call of Duty. A ano, jako klasická hra by to nebylo nic, jako VR je to ovšem pecka a vzor, jak by se VR hry měli dělat.

  • Ich dalsia hra menom Dota Underlords neni na tom o nic lepsie, od 10/2020 bez akehokolvek updatu... Stale bezi prva sezona... Aktualne ma priemer 4000 hracov za den ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit