Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja by som ho kupil ale či bude plnohodnotný aj v ramci klasického ovladača a kompatibilný ako xbox controler to sa asi nedozviem čo?
  • 50 USD = 55 €
  • Ale stejne te to nutí dělat zpětne přesunutí palce a opětavat pohyb v přítlaku na ploše směrem předešlím. Analog stačí jen přidržet - když jsme u toho tak když analogem hneš pruce v plné síle rozsahu tak se to otočí v extra rychlosti. (Analogová páčka ma několik poloh)

    PS: Opravdu by mě zajímalo zač ty negativní body. Né, že by mi to vadilo, ale chtěl bych znát důvod v čem dotyčné osoby nesouhlasí. Nebo se jedná o ony zatvrdlé PCčkaře, kteří nechtěj nikdy vzít do ruky gamepad, protože je to gamepad a neni to klavesnice a myš, ale tohle je od "valve" takže jsou to schopní akceptovat a zdá se jim to jako nejlepší řešení ?
    • -Toto byla reakce na uživatele Okes.
  • Vcera mi prisiel email ze zariadenie na mojom wishliste je available na preorder. Skusil som steam a vazne ho mozem uz predobjednat. Zijem v UK.
  • Jack1947
    55 babek? lol, ... lol, ehm lool srsly? rly? !!!!!! (apríl byl před dvěma měsíci, nespletli si datum?) *12* *16* *10* *13* *8* *7* *6* *5*
    • Až budeš chodit do práce tak ti to tak drahý nepřijde.
      • Jack1947
        Tjn, no to si budu kupovat 2hry měsíčně, nějakej gamepad sem/tam koho to trápí lol. *3*

        Máš pravdu, protože já jsem četl dolary a oni sou to eura lol no comment. *7*
    • ty bys ho nekoupil ani za 5, tak zmlkni
      • Jack1947
        Ty si troll takže, si mimo. Za 5 možná i jo. *3*
  • Určitě to buse skvělej pocit šoupat prstem po nějakém povrchu 3 hodiny.....Borci znovu vymysleli kolo.
  • Mart9
    Kde není ideální gamepad, nebude ideální ani tohle. To znamená strategie, FPS, i ten Zaklínač vypadal blbě. Gamepad je dobrý jen na sportovní hry, kvůli FIFĚ jsem si dokonce i jeden koupil, na klávesnici nikdy víc.
  • Můžeme si o tomhle joypadu myslet, co chceme (já si třeba myslím, že je to krám k ničemu), ale jisté je, že tlusťoch si ho prosadí. Dokázal PC hráčům prodat DRM systém "Steam", dokáže i PCčkáře odehnat od stolů na gauče, prostě proto, že chce.

    Nikdo ho nezastavil, dokud byl čas. Teď už je pozdě.
    • Mart9
      U mě je ten gauč problém. Jak jsem vyrostl u PC, jakmile mám TV na hru dál než 1,5 metru, nehraje se mi vůbec dobře.
  • KamilZm
    A přes to všechno jsem skeptický. Nevěřím primárně trackpadům a jejich komfortu při ovládání. Trackpad není myš, jde o ekvivalent touchpadu z notebooku. A kdo zkoušel hrát strategii nebo nedejbože střílečku na touchpadu, ten vám potvrdí, že to není žádná výhra, ale spíše utrpení.
    -------------------------
    Podle mě je nesmysl to takhle srovnávat. Hraní na touchpadu, kde musím něco ukazováčkem šudlit je něco jiného, než gamepad uchopený pevně v rukou a dotykové plochy ovládat pomocí palců.
    Pokud to začnou nativně podporovat i hry (tzn. ne pouze emulovaně, ale styl ovládání přímo pro tohle určený), tak to může být docela super.
    • Hlavně je to principem podobný virtuálnímu joysticku na mobilech, na nichž vyrůstá úplně nová generace hráčů, kteří s tím nebudou mít vůbec žádný problém
    • C-BEAM
      vidím to stejně, když už nějakou evoluci tak osobně bych chtěl větší pravý analog který by byl kolmý vůči gamepadu i krajních polohách a odpor by byl ve všech směrech stejný. Stavba takového analogu by byla mnohem náročnější ale mohlo by to stát za to.
    • Veskoslav
      No možná to bude ta vývojová slepá větev jako tehdy "herní" myš od Microsoftu v největší slávě RTS. Místo toho, aby kolečko bylo vespod a sloužilo k pohybu, tak ji Microsoft přesunul nahoru. Mám ji pořád ještě doma, protože ji otec dostal v práci, ale nic horšího jsem snad nepoužíval.
      • KamilZm
        Nějakému extra masivnímu rozšíření také nevěřím. Kolik lidí má dnes u PC gamepad? Podle mě moc ne. A ke konkurenčním konzolím to asi nepřipojí. Ale pokud to bude použitelné...., uvidíme, chce si to osahat.
        • jeanczarny
          Já třeba gamepad mam a celkem ho využívam. Dark Souls, AC, Mark of the Ninja, Brothers, Injustice..to jen tak z hlavy. Některé hry se na tom ovládají prostě lépe a někdy je to prostě pohodlnější..Ale souhlasím s tím, že bych si ho rád osahal, abych zjistil jak funguje, protože takhle z obrázku to moc velkou důvěru nebudí. Spíš mi to přijde trochu jako kočkopes.
          • KamilZm
            Já mám gamepad také a proto bych chtěl ten Steam ovladač testnout. Ale myslím, že nás moc s gamepadem u PC není.
            • Jen každej, co si chtěl zahrát podruhý DMC *1* (poprvý to ještě šlo na klávesnici)
            • Preco by nebolo? Som PC hrac a gamepad mam tiez. Hram s nim kazdu hru, ktora sa gamepadom hra lepsie, tak ako hram na k+m, volante, a Hotase.
              To ze je jeden ovladac najlepsi na vsetko si vacsinou konzolisti myslia o gamepade...no a je to blbost.
  • C-BEAM
    tak pokud budou ty trackpady skutečně kvalitní, vydrží celé roky a odezva bude zanedbatelná tak by se ta cena dala pochopit. Jsem zvědav jak se s tím bude hrát, i když k stolnímu PC to asi nemá velký smysl, tam pokud chci analogový pohyb tak použiji klasický gamepad ak němu myš, které se jednoduše nic nevyrovná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit