Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak až budete zase někdy nadávat na to, jak se hry zjednodušují a že třeba to Diablo už není to, co to bývalo, tak si prosím vzpomeňte, jak jste hýkaly blahem nad hratelností téhle hry a že vás asi nějaký vydavatel slyšel a rozhodl se vám vyjít vstříc :-D

  • Morlang

    Ne

  • Kverulant

    Že se recenzenti nestydí, takhle šířit závislost mezi neinformované nevinné hráče! 😄

  • Gulivera84

    Navykovy jako Dead Cell, ale teda na mobilu me stoho slusne boli prst, plus je mam jak špekacky tak pres nej nevidim co se name řítí😂😇

  • Saramane

    Já na to na AppStoru narazil náhodou včera, den po přečtení recenze a musím teda říct, že je to absolutně návykové peklo.

  • LessPh

    Tak proto je to z hezkejma takova nuda😂😂

  • jakubc

    Technicky to na mobily už je, survivor.io 

  • Existuje studie , že škaredé holky jsou ochotnější experimentovat v sexu, takže i ženy mohou být skvělé, i když jsou hnusné. Ostatně, 100% to platí i pro muže. Prostě vzhled je jen jedno kritérium.

  • vonTossis

    Sorry, i kdyby byla super chytrá,  musí být alespoň trochu hezká. A to nepřipodobňuji k této hře. Ta je skvělá, i když je hnusná. 

  • Tak mazec. Asi jsem měl štěstí, chytl jsem na toho borce s nožem ještě item co duplikuje projektily a stala se ze mě smrtící mašina. 30 minut za mnou, smrtka bohužel insta kill. Ale měl jsem evolved nože i wandu a byl to fakt kolotoč. Zítra zkusím další arénu. Fakt  super, doporučuji na odreagování.

  • cNNk

    Vedel jsem, ze to existuje. Vypadalo to odpudive a tak jsem to vytesnil ...tuhle recenzi jsem nemel cist, ted budu furt premyslet jestli to mam koupit i kdyz mam ted dlouhej seznam her co chci odehrat :D

  • RodneYCZ

    Na Steam Deck parádní hra!

  • Tak už to hraju asi dvě hoďky a je to fakt pecka. Zatím max. lvl 28 s tím maníkem s nožema. Umí rozpoutat slušnou rotyku když mu popadají zbraně. A taky česnek vypadá dost OP. Nic, jdu ještě dát pár runů. 😈

  • gio1

    Ta hra ma podobnej problém jako ošklivá, ale chytrá ženská. Málo kdo se s ni dá do řeči aby zjistil že je chytrá, ale když si dáte pár panaku a přenesete se přes tu ošklivost, objevíte to co je za tou slupkou a zamilujete se🙂

  • Salat12

    mam dohrano na plny achievementy a je to proste bomba, myslim ze letosni steam award goty bude tohle, za 5 euro je pomer cena:vykon neskutecnej

  • Ghillie

    Spolocne recenzie su super! Teraz to uz musim skusit aj ja :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit