Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A mně to naopak strašně baví. Je to dost ukecaný, ale angličtina tam není nijak složitá a vše se dá pochopit. Má tu neskutečnou atmosféru a skvělej soundtrack. Postavy mně přijdou úplně ok, především pak hlavní postava je dost charismatická. Úplně na klid bych tomu dal 8 s čistým svědomím. A litoval jsem ne jednou, když jsem koupil hry, kterým tenhle web dal 9 :). Takže když dal 6, tak asi ok. Někde v dáli cítím plnící se žumpu.
    • nightborne
      Ty hele, a četls i text, nebo se bavíme jenom o čísle? Já jenom, že si vůbec neodporujeme - postavy jsem chválil, taky hudbu i zvuk, a atmosféru taktéž, je fantastická =). Nižší hodnocení je kvůli tomu, že se hra prezentuje jako akční RPG a nemá ani kvalitní akci, ani není zrovna výborným RPG, ale jak jsem psal, pokud ti jde hlavně o příběh a atmosféru, čemuž absolutně rozumím (taky to tak osobně mám =)), směle do toho ;).
  • Khanemis
    Pěkná recenze...plná informací a zdá se, že vedená s velkou snahou o nějakou tu objektivitu (jak je to jen u recenze možné). Děkuji. V zásadě se názor Honzy Slavíka ztotožňuje s tím, co říkala Šárka v gamesplayi, jen se nezdá být z toho až tak znechucený:)
  • maros.goc
    Keby sa svojho času aj na Vampire: The Masquerade Bloodlines hľadali také chyby, že ano pán Slavík? :)
    • Já si teda dobové recenze pamatuji (a mám i magazíny z té doby) a kritizovaly nejen šílenej bugfest, co Maškaráda byla, ale i herní mechanismy, jako třeba příšernej nevyváženej bojovej systém.
    • MickeyMutant
      V recenzích jde mimo jiné i o hledání chyb. Pokud se ti to nelíbí, neměl bys je číst. Měl bys spíš možná projíždět nějaké fanouškovské lets playe nebo trailery, které se hledáním chyb nezdržují.

      Ale pokud si čirou náhodou vyhledáš třeba dobové recenze na Bloodlines, čeho se v nich dočkáš? Ano, jsou plné "hledání chyb".
    • nightborne
      Jasný, neni to stoprocentně fér, ta verze Masquerade, kterou dneska honorujeme, si taky prošla opravama (a modama, co si budem, že =)). Ovšem jako RPG celek fungovala od začátku nepoměrně líp, zatímco Vampyr by byla docela parádní adventura, kdyby někoho nenapadlo tam cpát boj a statistiky ;). A kdyby proklamovaný dopady tvých rozhodnutí nekončily zhruba u "další den bude postava sedět na jiný lavičce", poté, co ji zamorduješ příbuznýho. A tak.
      • maros.goc
        o tom, ci Bloodines fungovalo ako RPG od zaciatku lepsie, sa hadat nebudem...no co sa tyka Bloodlines, tam bol subojovy system snad este horsi ako vo Vampyr, vlastne suboje boli v Bloodlines totalne zle
        • michaliuz18
          ale bola to stara hra, vtedy nebola taka kritika aka je dnes, kde su stanovene moderne priority a pokial hra nejak az moc svojim spracovanim zaostava tak je automaticky slabá a strhavaju sa body. Kedysi to nikto neriesil, hry boli barjake zabugovane nedorobene odflaknute ale hrali sa , neriesilo sa to tak ako dnes. Keby masquerade vysiel dnes (v modernej grafike) v hentakom stave v akom hra vznikla mala by 4/10
          • Kompost
            nemozem nez suhlasit, vtedy som si ju uzil a odpustil kde co. z dnesneho pohladu a bez ruzovych okuliarov je to po hernej stranke bordel. nastastie to zachranili z velkej casti community patche.
  • "Pozice Vampire: The Masquerade na trůnu upírských her tedy zůstává bezpečně neohrožena"

    Tohle je hodně amatérské, většina světa ti řekne, že to je Symphony of the Night, když už to chceš napsat, tak to napiš alespoň tak, aby to nevyznělo jako nějaký fakt,vydávat to za fakt z tebe dělá amatéra, rozhodně ne novínaře.

    Tohle by nemělo projít skrz šéfredaktora, pokud si chcete udržet nějakou solidní úroveň novinařiny, zatím však směřujete na úroveň Blesku.
    • "většina světa ti řekne, že to je Symphony of the Night"

      lol, cililink
    • Femťáček dorazil i s náklikem...
    • nightborne
      Pravda, jak velice amatérské srovnat nejoslavovanější upírský RPG do hloubky zkoumající lore upírských klanů s novým upírským RPG zkoumajícím do hloubky upírský mýtus. Měl jsem se tam vytasit s plošinovkou, ve který účinkujou upíři. No jo.
      • můžeš dodat nějaký fakt/důkaz, že je nejoslavovanější?

        já ti můžu dodat fakt v recenzích, kde to Symphony of the Night natře Vampire neskutečně. Jsem zvědav ty profíku *1*
        • To snad ani nemůžeš myslet vážně tento komentář... Bloodlines aby to natřela nějaká hopsačka ?? to snad neeee *1* *1* *1*
          • Hele, pacient už si dorovnal náklik... :D Zoufalý člověk...
          • Tohodle člověka bych ignoroval. Je to místní soulsboy naklikavací fanatik Femto/Alucard. Mimochodem, hlavní postava v SOTN je Alucard hahahaha... co dodat...
        • Corvus
          Jen pro vyvážení: V životě jsem o Symphony of the Night neslyšel. O Bloodlines ano. Hra, kterou mám permanentně na disku a nikdy ji nemažu. Asi tolik k tvé "jistotě", že nejznámější vamp-titul je Symphony of the Night... *5*
          • To si jako vážně neslyšel o Castlevanii? *7*
        • nightborne
          Mhm. A Metal Gear Solid V je lepší hra než FIFA 18, co ;)?

          Bavíme se v rámci žánru, samozřejmě (což jsem, nejspíš naivně, předpokládal, že není potřeba explicitně zdůrazňovat, ale jak tak koukám...), vyzdvihovat na závěr textu o upírským akčním RPG plošinovku s upírama by byla naprostá kravina, proboha. Asi jako závěrem recenze na Northgard doporučit God of War, protože tam jsou taky seveřani.
          • Pane Slavíku, čtenář není cuchaci pes, opravdu čtenář nemůže něco předpokládat, vaše věta je napsana zcela jasně, ze to obahujete tím, ze čtenář to musí domyslet, je vyloženě hloupá výmluva, tím se sám podryvate ve vaši pozici.
            • Mě se naopak líbí novinářský přístup, který předpokládá, že čtenář bude při čtení přemýšlet.
          • mozna lepsi strilecka, ale stealth urcite ne...

            uspesne faulovat nekoho za zady rozhodciho, je vetsi challenge
  • jde to hrát třeba nějak na easy, aby byly ty souboje co nejjednodušší/nejkratší a mohl jsem si užít jen ten příběh? nebo spíš doporučujete longplay? :P
    • nightborne
      Nejde, minimálně ne konvenčně. Obtížnost je zakomponovaná do vysávání občanů - chceš to mít lehčí, musíš zabíjet. Budeš-li abstinovat, budou souboje úplně stejně snadný, jenom dlouhý a otravný.
  • Mě to strašně nebaví. vydržel jsem to asi hodinu. 0% RPG, 100% tunel rovně.
  • Ja vam dam ze na trunu je Vampire the maskarada... Legacy of Kain (Blood Omen) serie tam truni vy kaciri.
    • nightborne
      Kaina s Razielem bych prohlásil za korunní prince, osobně =)).
      • Korunni princ? Vždyť je to adventura? Takže jak to v te větě myslíte? Obhajujete se tím, ze jste myslel žánr RPG, teď píše o akcni adventure jako o princi, takže i vy zcela míchat žánry.
        • Martine, tobě je deset? Proč se snažíš rozdmýchat konflikt? Nechovej se jako rozmazlené děcko a dospěj ... (for fuck sake) *7*
          • Už mi nějaký pátek je přes 30. Konflikt? Ptám se na zcela relevatni dotazy, ze autor nema kontistenci nazoru, za to já nemůžu..,
            • Asi si neuvědomujete, za autor recenze je nightborne, ten nahoře sám potvrdil, ze myslel v recenzi pouze žánr RPG, proto sám sebe popírá tímhle prohlášením o princi.
            • Tak na člověka přes 30 máte dost slabou čtenářskou gramotnost. V této fázi řešili hry s tematikou upírů celkově, ne žánry..
  • jen je mi trochu divné, že v LP se Šárka zmiňovala, že to musela hrát, i když ji to nebavilo, protože měla napsat tu recenzi... bude její recenze v Levelu?
    • Draken69CZ
      Ano bude v LEVELu, v LP to zmiňovala.
      • cms.sarka-tmejova
        Nebude, psala jsem ji pro Re-Play, kterej bude tuhle sobotu.
        • Draken69CZ
          Asakra *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit