Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Však právě proto neustále shání češtiny, jednou se to z překladů snad naučí.
  • Docela dobrá hra. Jako RPG to funguje docela dobře, hudba dobrá, ale jedna věc to kazí, a to jsou animace. Když sekám mečem, tak si ani nepřipadám že něco biju, jenom vidím létat ve vzduchu ty čísla. Tohle je asi tak jediná vážnější věc.
  • michaliuz18
    hodne slaba hra , uz zo zaciatku co som hral, kludne aj na 6 bodov, ale kazdy mame iny styl hrania, mna nikdy tieto stereotypne hry nebavili, kde len chodim a sekam vsetko co pride, ziskam novy mec a znova zas to iste.. dost onicom spravena hra
    mam jedine dobre spomienky na dungeon siege 1 ... co som hral ako krpec vtedy som bol fascinovany tym skilovanim , pribehom, atmosferou ...skusal som to aj nedavno po rokoch a tiez super.. no tento van helsing je slabota.. aj diablo 3 je u mna slabota no stale ma nieco , take svoje čaro co sa mi na tom paci a ma o bod viac, no nehral by som to ani kebyze to rozdavaju na ulici zadara... *4* ale nic v zlom je to len moj nazor , som radsej na ine hry tak peace:)
  • Taky sem se u toho krasne bavil, ale jen do doby nez prisel konec a lvl 30. Nejak me tam oproti Torchlightu 2 chybi new game + nebo treba ty random dungy. Tech per (5+-) map scenaria to moc neprodlouzi a po lvl 30 uz xp nejdou tak neni ani duvod pokracovat... skoda
  • Ty hlášky když ji vyšleš do obchodu, to bylo nej z celé hry. A nebo když jsi dával almužny somrákům :-D
  • Keyz
    Navíc je to i graficky na dobré úrovni. Je jasně poznat co je co a textury nemají nejmenší rozlišní co tam šlo dát.
  • Trisska
    ups, ty inzeráty byl*Y*... ale jinak dobrý BoBišku, každej přeci občas uděláme chibu *4* *4* *4*
  • Wow, jsem nevěděl že už je čeština ! :)
  • No, na to, jak neuvěřitelně blbě vypadal první teaser, to dopadlo celkem dobře
  • holec89
    jj hudba je fakt paradni, jinak se uz dela pokracovani
  • Rubačka do pohody, zmínil bych ještě fakt výbornou hudbu.
  • BoB.2
    Největší sranda byly ty inzeráty na sloupech ,jinak trochu krátké ale dobré.
  • lady Katarina je super - už když si v základním menu rovnala ten korzet, bylo mi jasný, že s ní bude prča :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit