Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Jednu takovou věc bych udělal dát skoro komukoliv aby si zahrál nějakou bojovku. Zrovna ty moc v redakci nehrajete nikdo.

    • Jack1947

      Proti sobě, online a nebo jen příběh ? Co třeba Injustice2 😛

      • SalemCZ

        Injustice, Tekken, MK je to jedno.

        • Jack1947

          Myslím že ani jedno Injustice nehráli za to Mk a Tekken ano. Injustice2 by mohli dát to jsem dopařil i já a to mi bojovky moc nejdou ;)

          • SalemCZ

            Jen nevím kdo by tam dělal toho mentrora co učí :D

            • Jack1947

              To si tu permanentně z mobilu

              Jinak mentora no nevím, dá se to naučit samoukou. I když to tady asi nehrozí když to budou hrát pro naše pobavení... no spíše nebudou.

              • SalemCZ

                Reakce na příspěvek:

                Tak víme jak dopadnul MK, když tam Pavel měl lidi k osobě :D Teď už takhle blbnout Pavel nemůže bude otec od rodiny. :D

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  To jsem neviděl , nicméně si umím představit živě... Tak třeba ne Pavel ale někdo jiný.Je to podobné jako jiné druhy her se prostě tady nehrají no...

  • Škoda, že se na to nemůžu dívat. Mám strach, že bych si tu zeldu pak hned koupil a to se mi teď nehodí :D

  • triptich

    toto asi nebude priamo hra na longplay, ale ja si ho viem predstaviť.

    a nápad na video perfektný. jeden ostrieľaný borec (v rámci hry) a druhý úplný nováčik. kľudne môžete tento formát opakovať.

    • ales.smutny

      To my i chceme ;) Samozřejmě pokud se bude líbit.

      • Hidden

        Libi! Navic Zelda byla/je dobre zvolena hra, az to i cloveka nahlodalo, ze by o Switchi preci jen mozna pouvazoval... ;)

  • cNNk

    Docela bych ocenil nejakou mensi video recenzi samotneho switche. To co je tady na webu jsem cetl, ale za rok a pul se mozna neco zmenilo hlavne co se systemu ... nebo to furt neumi ani prohlizec? :( Mohlo by se to spojit s tou novou online sluzbou ... proste ukazat jak vypada obchod, atd.

    • Jack1947

      Bude placenej net to ti nestačí ? Co tam mají proboha recenzovat. Ještě ve videu lol.

      • cNNk

        Me zajima ten samotnej system ty konzole ... stale to neumi browser, youtube, soc. site? Jak vypada obchod - nemam si to kde prohlednout a kazdej ukazuje jen hry. Promin, ze me muze zajimat neco co ty asi dobre znas. To same treba jake SD karty si koupit ..stara recenze pise jen obecne, ze nevi jake budou vyhodne. Co treba vhodna sluchatka pro switch? Atd. Zkusenosti s neoficinalni doplnky jako powerbanky, ovladace, atp. Ja myslim, ze venovat ne 3 minutky nekde pro "hlupacky" jako ja by si snad i ty prezil.

        • Jack1947

          Nejde o to co bych přežil/nepřežil ale asi se to dá vyhledat i jinde a lépe... pochybuji že hned budou dělat nějakou třiminutovku SWITCHE lolz.

  • TheGGG

    zajímavý nápad, bohužel né moc zajímavá hra, ale podobná videa kdy hraje hru někdo poprvé a jiný člověk s x stovkama nahraných hodin ho sleduje, to by jste zavést pravidelně mohli

    • SalemCZ

      chceš se stavit, u tebe to vypadá že ti můžou dát jakoukoliv hru. Tys ještě asi nehrál nic.

      • TheGGG

        naopak, dobré dospělé hry hraji vždy... ty děcké, ne to mě nezajímá. A k tobě vážně chodit nechci... budeš muset zkusit nějakou jinou taktiku

        • SalemCZ

          ke mě jsem tě ani zval, ale do redakce. To by mě zajímalo co si pod dospělými hrami mám vybavit?

          • TheGGG

            teď už to nezakecávej, ty nemáš koho zvat do redakce, jedině tak k sobě domů a na to nejsem zvědavý... dospělé hry rozhodně nejsou ty vyhajpované kreslené hry od nintenda (úmyslné přehlížení řady nedostatků je až úsměvné), kde se jim dává vysoké score jen proto, aby vzteklí fanoušci zas nevyhrožovali recenzentovi smrtí...

            je mě jasné, že zase bude tento koment smazán, protože zde platí dvojí metr (nadávat na retro, indie, valve, nintendo se nesmí, ale na CoD, konzole atd. ano) ale názor stejně nezměním.  

            Dospělé hry: většina PS luxusních exklusivitek, witcher 3, arma... mohl bych pokračovat... naproti tomu hry od blizzardu či nintenda prostě nejsou dospělými hrami

            • SalemCZ

              Spiderman je dospelej, nebo dětská blbina? 

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                vizuálem to rozhodně jako omalovánka od nintenda nebo blizzardu nevypadá... ale to ty víš...

                • SalemCZ

                  Reakce na příspěvek:

                  Takže je dospělá? stačí jednoduchá odpověď.


                  p.s. měl bys dělat politiku, někdo se tě na něco zeptá a ty odpovídáš na něco jiného

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    jistě že je dospělá... rozhodně dospělejší než všechny blizzard nintendo hry dohromady, myslím, že jsem to napsal dost jasně už napoprvé...

            • Jack1947

              Jsi proste ignorant di k šípku s dvojím metrem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit