Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to běž na freefoto a tady nás s tím neobtěžuj.
  • "All around the sta-actus plant, the stalker chased the bandit, the stalker thought ‘twas all in fun. POP… goes the bandit!" *1* *1*
  • Já zrovna tady peníze neřešil, Borderlands je srdcovka, takže kupuji vše za plnou a je mi to fuk. *15*
  • Tuhle se od nich někdo vyjádřil, že mimo čtyři plánovaná DLC chystají zřejmě i nějaká další, tak aby ses vůbec dočkal.
  • Já bych radši seanci s Tiny Tove. *12*
  • Výborně, konečně další DLC s Tiny Tinou. Zbožňuju Youtube videa její dabérky (Ashley Burch). :) http://www.youtube.com/watch?v=NVtR0nliBcU
  • Přesně!! Ono by stačilo aby byla základní hra se 75% slevou + season pass zdarma :-)
  • No ano, ale toto DLC dufam ze uz robi samotny Gearbox a nie nejaky outsorcing ako predchadzajuce DLCka. Cize mali dostatok casu sa s tym pekne vyhrat a preto to bude aj DLCko najlepsie. Ale inac suhlas, season pass stal za to a rozhodne nelutujem :)
  • Já myslel že daj nějaký DLC na ten měsíc nebo tu základnu u měsíce *9*
  • Ale cenu toho "předplatného dlc" to moc nesníží, nebo se pletu?

    Stejně jako u jedničky si nakonec nejspíše počíhám na goty edici... a to až někdy proběhnu vůbec celou jedničku... když už ji mám ten rok nebo dva *15* Ale s tím mým hoooodně rekreačním tempem.... to bude bůhvíkdy *15*
  • Tak GOTY urcite bude, az vyjde tak potom kupujem
  • Veskoslav
    Teď byla akce na základní hru za cenu 13,99 a navíc v červu zase začínají slevy, takže třeba to tam bude:)
  • Datadisk už se nepoužívá od doby kdy se obsah stahuje - ale ano, označil bych je tak.
    Není DLC jako DLC
  • Tiny Tina není žádná malá káča!
  • DLC od Omerty jsou přesný opak. Jsou miniaturní ale stojí stejně jako jiné kvalitní hry na GOGu :). Gearbox ví, jak se s DLC nakládá - ale já bych je neváhal označit jao datadisky.
  • Tohle a Blood Dragon je krásná ukázka toho, jak má vypadat kvalitní a hodnotné DLC.
    Prostě odlišný obsah od hlavní hry, který se přiklání třeba k jinému žánru, experimentuje a je zde vidět snaha o něco odlišného a zajímavého :)
  • muha
    Paráda. Už sa teším na nejakú Complete edition, najlepšie na steame 75% off a sú Vianoce.
  • prudislav
    tohle vypadá výborně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit