Přejít na výpis diskuzí

Ve Friday the 13th se objeví i noční můra Jasona Vorheese

12.12.2016 14:47
Aleš Smutný 7 příspěvků

I noční můry mohou mít své noční můry. Pro Jasona Vorheese, hlavního „hrdinu“ hororové série Pátek třináctého je to chlapík jménem Tommy Jarvis, který jej poprvé opravdu s definitivou zabil. Tedy jak to alespoň u záporáka z podobné série jde. Právě Tommy se objeví i v chystané hře Friday the 13th, která...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • nechutná hra pro nechutné lidi.
  • Hra je pro fanoušky , což jsem třeba já :)) A když si vezmeš víc brutální hry tak ti to připadá "Skvělá hra pro skvěle lidi ? "
 • A nebylo náhodou dead by daylight defakto kopií tohoto? Vím že toto mělo kickstarter a slyšel jsem o tom poprvé už před nějakou dobou, Dead by daylight se objevilo až posléze a od zkušeného a zavedeného týmu.,.. vždycky mi přišlo že jim jen ukradli nápad (jako přes lety robinhood a spol ukradli koncept Commandos). Neví někdo jestli tomu fakt bylo takto i u Dead by Daylight?
 • Dominator666
  Pro fanoušky slasheru povinnost.
 • Jack1947
  Škoda že to nebude mít vlastní příběh s kampaní - to by bylo hodně zajímavé, neřikám že nutně by tam musel zabiják v hokejové masce zemřít ale aby se člověk dozvěděl o minulosti, třeba postavách atp... takové to survival ale trochu jinak.
 • No konečně, že jste něco napsali o téhle hře. Doufám, že hra nebude jen laciným odvarem Dead by daylight a Tommy Jarvis bude moci být vyvolán hráči proti Jasonovi. Přidají tam možnost různých útěků apd.
  • Jazz
   Podle všeho to vypadá, že ne... viz. jejich řešení pro infinites.
   DbD jde s každým patchem víc a víc do prd€le.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit