Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po vydání X:Rebirth na které jsem se dlouho těšil, mám s vesmírnými simulátory docela špatnou zkušenost.
    • Kup si Elite. X hry jsou odpad.
  • Hra se mi líbí, ale ten vesmír je tam fakt hodně divný. Uvidíme.
    • zakladni barva vesmiru je holt cerna *5*
      • Spíše mi šlo o rozmístění planet. Jak byly všechny vedle sebe a to slunce hned u nich + zase všudypřitomné asteroidy. *1*

        Ty asteroidy namačkané pěkně u sebe snad v každý vesmírný hře mě fakt baví. Přitom je to fakt blbost a podle mě takové pásy asteroidů ani nejsou nutné. Stačí jeden na těžbu a tak...
  • Tak jako, je fajn, že se stále dělají nové vesmírné simulátory, ale za sebe bych přivítal, kdyby si při tom někdo vzpomněl na Alien Legacy. Mohl by někdo, kdo má v tomhle žánru přehled dát tip, co je k tomu nejbližší? Předem děkuju.
    • Tak to je tuhý oříšek na rozlousknutí... fakt nevím. A to bych řekl, že rozhled mám...
  • btw, kedy sa prestanu robit efektivne vyzerajuce permanentne horiace motory(vo vesmire)? *4*
    a este vo viacmenej hardcore hre

    je sranda ze taky R.Scott to v 1. Alienovi vedel a v 1. Prometheovi nastupila asi demencia alebo studio, a uz to nevedel
    • C-BEAM
      vtedy keď sa zlepší výuka fyziky a stúpne o ňu záujem medzi bežnou populáciou... inými slovami pripravme sa na permanentne horiace motory vždy a všade.
      • to maji ty iontove motory a to musi "horet" (ve smyslu byt v chodu) hodne dlouho nez to vesmirnou lod trosku popozene
        • C-BEAM
          to je správna pripomienka, žial iontové motory sú na manévrovanie s loďou naprosto nepoužitelné a je to vpodstate primitívna technológia, veď ju používame už dnes na jemné korekcie dráh satelitov. A zase v momente keď budú mať patričný výkon na manévrovanie bude ich nutné vypnúť a zase sme tam kde sme boli *4*
        • Si zahrajte Kerbal, ne? Tam vás realismus snad uspokojí... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit