Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam jen takovou malou otazku, jestly ty drapy Khajiitovi vubec k necemu budou. Preci jen se ve hre urcite najdou zbrane, ktere budou davat lepsi dmg nez drapy.
    • to máš to samé, jako kdyby člověk řešil, jestli má cenu používat pěstě, když tam jsou zbraně, které mají lepší dmg.. je to o rp a taky tam budou třeba chvíle, kdy se postava ocitne beze zbraně..
  • Kinet1c
    pre mna zatial jeden z naj dabbingov vhrach je napr. hra darksiders a nahovoreny war, absolutne uveritelny hlas a pridal velmi mnoho do vcitenia sa do tej postavy, ten hlas k nemu sedel nahovoril ho Liam O'brien, ale aj ostatne postavy tam boli fakt super nadabovane, keby mohli urobit aspon takto uveritelny dabbing aj v Skyrim, to by vydvihlo celu hru este o stupen ci 2 vyssie, skratka si myslim vela zavisi na dobrom nadabovani, ked je zle trpy tym cela hra a samozrejme aj pribeh, podla mna
  • The power of Christ compels you!
  • No hlavně ať je tam těch dabérů víc než 5 (jak bylo v Oblivionu - stovky postav a na to jen 3 dabéři + Sean Bean a Patrick Stewart *1* ), to bych viděl jako jedinou výtku Oblivionu ale i tak jej považuju za jednu z nej her (nahráno přes 200 hodin) a ať už je sakra Skyrim *4*
    • MickTheMage
      Ak sa nieco nezmenilo, tak maju tentoraz okolo 70 daberov.
      • Holy Shit!
  • Nejvic mne zatim bral Liam Neeson ve Falloutu 3. Ten charismatickej hlas!! Ale Bethesda neni jedina - at uz to bylo Halo, nebo Resistance. Je to obcas dost poznat.
    • Jeste jsem zapomel Malcolm McDowella. Take takovej chrapl.
  • Bez Kapitána Picarda to nebude ono :-)
    • i Boromir Sean Bean mi bude chybět, Martin Septim byl v jeho přednesu fajn :)
  • Je mi srdecne jedno jestli to namluvi legenda nebo ne. Znamy hlas muze byt dokonce na skodu. Pro me je mnohem dulezitejsi to, aby hlas sedel k dane postave.
    • Hairy_Ass
      Hlas Von Sydowa se hodí prakticky k jakémukoliv starému kmetovi, takže ve Skyrimu bude, jako ryba ve vodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit