Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RAMIUS89

    Nie, koniec hry skončí nežnou revolúciou a rozkradnutím štátu.

  • Ilusiveman

    Konkurence koho vytvořila video k představení té hry? Jako konkurence těch vývojářů?

    Já myslel, že jsem to nějak nepochopil poprvé, ale ted to teprve už nehápu a pravopis tu snad neřeším?

  • proč?, PROČ? Protože TISCALI GAMES a cenzor s malým p***em

  • Kdepak end game bude taková že zbohatneš 10x tolik páč uděláš sametovou revoluci a začneš podnikat !

  • triptich

    vážne nerozumieš, alebo len trolíš? prepáč, ale u niektorých čechov je to fakt problém poznať :)

    konkurenční web už stihl vytvořit herní video, v kterém hru představil. (predpokladám, že problém je slovo urobiť, ktoré u nás môže nadobudnúť význam vytvoriť). len dúfam, že som veľmi neposekal váš pravopis.

  • Ilusiveman

    Proto je si ta hutna ironie okolo této hry v traileru, nemyslíš? 

    Nechápu, proč bys měl dostat Ban, když se ti tvuj názor podaří napsat, jako člověk.. 

  • Marines
    No, pokud to tvůrci dokáží opravdu dodělat, proč ne....
  • Ilusiveman

    Co to je prosímte, že si vyrobil konkurecny web? 

  • KidCZ

    Zajímalo by mě, jestli endgame bude taková, že nakonec stejně zbankrotuju. :D

  • Ilusiveman

    Ať to vyzerá, ako to vyzerá, toto jeden musí podpořit. A navíc osobně, to vypadá skvěle. Hlavně ty vozítka, vláčky a šalina!

  • PLuto.petr

    Konečně nějaká zajímavá hra v záplavě těch akčňáren.

  • triptich

    na túto hru som veľmi zvedavý. konkurenčný web už stihol urobiť... gameplay a hra vyzerá perfektne premyslená a až fetišisticky detailne spracovaná. ak autor dostojí aspoň 1/2 toho, čo sľubuje, tak tu budeme mať ďalšiu skvelú staviteľskú stratégiu obohatenú o mikromanažment.

  • MidnighT91

    Napadlo mě spoustu věcí co napsat o Slovensku a Moskvě ale za každou z nich bych dostal další ban.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit