Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg to už je fakt na palici, nekonečný zástup onlinovek, kde se pěstuje od mrkve po vzducholoď, každej si postaví baráček a hlavně mlátit na tom malém políčku stále tu stejnou slámu dokola. Hlavně ať tam není příběh, hlavně ať je tam minimum nápadů. Není nad to ohánět se steampunkem a ve finále to použít úplně stejně, jak by to byl středověk, scifárna, pravěkárna... Nezbývá než doufat, že se ještě někdy budou dělat SP hry, např Morrowindovského či Gothicovského typu, kde nikdo neupozorovňoval na extrémě unikátní prostředí a bylo tam. Kde nikdo neupozorňoval na možnosti otevřeného světa a přitom si mohl z knih postavit schody do nebe, atd... Prostě hry s pečlivě připraveným obsahem.
  • Holka copak takhle se jezdí na motorce ? Vždyť z toho sletíš! A co helma, chrániče? A ještě s tim drandí někde v kostele, nezbednice jedna!
  • To, že hra nevypadá nějak extra mi vůbec nevadí. Když to bude zábava, proč ne...

    Ale to, že jde o onlinovku mě teda sere hodně, takže nezájem...
  • Zůstanu u Arku, tam jsou aspoň dini *14*
  • BoB.2
    Jak to že ta motorka nespadne?
    • Jaká motorka?
    • No tak ještě že ti nepřipadne divný jak se s ní zatáčí, že ty výfuky jsou nepohodlně umístěný, že ta rukojeť zbraně je umístěná tak aby se na ni nedalo dosáhnout a že jet takhle předkloněnej by já vydržel tak maximálně deset minut.
    • MickeyMutant
      Poněvadž má parní gyroskop.
    • Proc by padala? Neumis se oprostit od toho jak co funguje tady?
      • BoB.2
        Nic jí nedrží.
        • Proc by ji melo neco drzet? Neumis se oprostit od toho jak co funguje tady (NA TYHLE PLANETE V TOMHLE VESMIRU?)
          • Opravdu si myslíš, že na měsíci platí jiné fyzikální zákony než na Zemi, jiné na Venuši, a že na druhé straně naší galaxie můžeš kouzlit jako Harry Potter? Cos to splodil za sračku že se neumí odprostit od toho, jak to funguje tady? *15*
        • Bejt na tobě takhle rozkročená polonahá vilná děva, tak ti to taky stojí ani nevíš jak.
        • KrPa
          a jak to vis, stojan muze byt u zadniho kola napravo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit