Přejít na výpis diskuzí

Ve středověké onlinovce The Black Death můžete nově umřít i za soumraku a rozbřesku

7.4.2017 16:56
Adam Homola 5 příspěvků

Black Death, hra s depresivní premisou o přežívání ve středověké Evropě zasažené morem, dostala svůj zatím největší update. Jmenuje se The Long Night a z názvu už asi vytušíte, že v survival onlineovce The Black Death nastane skutečně dlouhá noc. A pak zase den. Jednou z větších novinek aktuálního updatu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • bukrr
  Ono to ještě nějak funguje? Nedávno jsem to zkoušel a jediné co jsem pochytil byly prázdný servery a strašná optimalizace
 • XorxoxTalarius
  To je ta hra, kde at delam cokoliv tak dostavam davky radiace (teda chtel jsem rict moru, protoze je prece normalni dostavat davky moru)?
  • Jack1947
   Je to hra o moru tak co bys čekal... ?
   • Walldstein
    Mor je infekční onemocnění, které když tě jednou infikuje, tak progreduje.. nic co by jakkoliv souviselo s radiací a dávkami.. Musíš být v kontaktu s nemocným! Jinak nemáš šanci se nakazit, nebo si snad myslíš, že když šel ve středověku někdo do lesa tak při sbírání ostružin a hub dostával dávky moru??? O to autorovi příspěvku šlo.
    • Coffin.Corner
     No vzhledem k tomu, že primárním zdrojem nákazy byly blechy, které si tehdy člověk nosil všude sebou, tak to zase takový nesmysl není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit