Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SA-reg
    Vypadá to dobře... škoda, že ne na PC.

    I když ten dabing nic moc... a bude působit pitomě, pokud squad membeři budou recykolovat jen pár hlášek pořád dokola.
  • Anal.S
    Ta AI nemusí být špatná, ale autoři by si měli rozhodně připlatit lepší dabing a lépe si promyslet reakce NPC.
    Působí to strašně prkeně a prvoplánově. Tím myslím "scénář" dialogů, ne hlasový projev herců.
  • Spades
    No dabing strašný, překlad strašný :D Až ten nápad ukradne západní firma, a udělá více západnější hru, tk si to zahraju :D
  • Originální systém důvěry?
    *kuck* The Thing z roku 2002 *kuck*
    • SA-reg
      Gears of War? Systém krytí?
      *kuck* Kill.Switch z roku 2003 *kuck*

      Moje pointa? Dnes už není nic originální, takže nemá cenu si stěžovat na kopírování...
  • No, jako fajn, ten nápad s tím high/low trust je zajímavý, ačkoli by chtěl trochu dopracovat co se týće konkrétních hlášek, aby opravdu dávaly v dané situaci smysl. A celkově to z tohohle videa až na styl gameplaye, který vypadá jako hodně nezvládnuté GoW, vypadá docela fajnově. Ale pořád mám v hlavě ten otřesný první trailer který přímo křičí, že tohle bude prostě pitomost a koláž všeho možného i nemožného... no, rád se nechám překvapit.
  • Lawliet
    zajímáve nápady k impementaci aaaa..trošku mass effect
  • Jj vypadá to vskutku dobře,jenom je škoda,že to zase výjde jako první na konzole !!! A my zkušení PC-čkáři :D se zase budeme jenom domnívat jestli to někdy výjde na PC.(a jestli vůbec)
    To NEMESUS zkus mass effect oba dva dily,aspon se muzes pripravit na triti dil ;)
  • nevypada to spatne, trochu mi to pripomina Vanquish.
  • Páni, vypadá to báječně...mimochodem, neznáte ještě nějakou podobnou hru, kde si skládáte tým z různých koutů světa a podobně? Vždycky mě takový hry lákaly. :D
    • Anal.S
      Všechno z produkce Bioware :). Taky nový XCom bude založen na podobném principu.
      Vůbec, není to zas tak ojedinelý prvek. Obsahovali ho už i třeba Hidden and Dangerous *3* *14*
    • Lawliet
      že by mass effect? :D
      • Mass effecty i Dragon Age znám, děkuji :)
        • Lawliet
          mmm kotor ale je to krapec starší hříčká.. a jak pro koho
        • RavenHolm
          No tak ten Jagged Alliance 2 jak psal Bouben. Sice starší hra, ale i dnes skvěle hratelná.
    • Jagged Alliance
      • Snad do konce roku by měl vyjít remake Jagged alliance (myslim že Unfinished bussines) JA: Reloaded. Viděl jsem jen pár screenshotů, tak snad to dopadne dobře. Moc se těšim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit