Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle si chci zahrát, úplně jsem se do toho zamiloval. :-) A samozřejmě mi to hned připomělo vynikající Equilibrium.
  • Parádní hra. Už se těším až přidají příběhový mód :-)
    Tady je ukázka:
    https://www.youtube.com/watch?v=H2WTIy48USw
  • Zamyšleně potáhne z konopné dýmky, "to by mohlo bejt zajímavý"... opatrně vykoukne ven zpoza žaluzijí, realita tam stále číhá.
  • Jack1947
    To bude řádná ufetárna *2*
  • "Jde o dystopickou survival hru od studia Compulsion Games, které stojí za logickou plošinovkou Contrast." - řikal jsem si, že je mi ten vizuál povědomý. Bohužel Contrast pro mě byla tak pitomá hra ovládáním a celkově gameplayem, že jsem u ní vydržel jen chvilku a to byl původní nápad vcelku neotřelý :/. Tak snad se v CG poučili ze svých chyb, protože We Happy Few zní zajímavě :).
  • mě to evokuje V jako Vendeta + Equilibrium, což mě nějak skrytě láká. Tohle určitě bude zakázaný v Německu, Austrálii a jiných podělaně korektních zemích. hezký den
    • Mně to tou základní premisou zas hnedka připomělo Futurologický kongres od Stanislawa Lema. Což taky neni špatně.
      • OT: Tak šup šup, sedni na profesora a jeď! A pozor, ať z profesora nespadneš do strouhy!

        Slyšel jsem to jako audioknihu na dlouhý cestě autem a měl jsem pocit, jako kdybych poslouchal jen zvukovou stopu z čehokoliv od Monty Pythonů ;)
      • Přesně tak. Chtěl jsem to zmínit, ale pak si říkam kolik lidí by tu mohlo znát Fut. kongres. To mi hned zvedlo náladu, že se nejsem sám kdo si vzpomněl. *4*
  • Reklama na Prozac? *1*
  • mikezz
    O hre som toho do predstavenia na E3 moc nevedel ale ten jeden okamih s nie tak úplne dúhovým mazlíčkom bol pre mňa jeden z najintenzívnejších momentov celej E3. Vyzerá to moc nádejne. Fajn reflexia veľkej časti súčasnej spoločnosti žijúcej v nekončiacom eskapizme.
  • kubi-wan
    Aleši, po tobě by šli hned - jsi moc Smutný!
  • A co ten překlep oár minut? O( r )ál minut? *2* L3V

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit