Přejít na výpis diskuzí

Ve Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 se dočkáte i Malkavianů

29.5.2019 14:52
Šárka Tmějová 9 příspěvků

Sláva haleluja! Pátým a finálním klanem v základním Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 budou praštění Malkaviani. Na jednu stranu je smutné, že se tím pádem při vydání nedočkáme třeba takových Nosferatu, na té druhé straně by svět World of Darkness byl bez malkavianských bizarních dialogových voleb...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven

podla mna to nezvladnu, bude to hlavne akcna mlaticka s prvkami rpg, a rozhovormi typu: dobry/neutral/zly

• Carnage666

Takže Vampyr? Ten mě osobně dost bavil i když tady dostal sodu a přitom to bylo přesně to co píšeš "mlátička s rpg prvkama a variace dialogů" jenže vizuál mě prostě strašně bavil. Tady si myslím že můžou ještě navíc přidat to co ve Vampyr nebylo a to otevřenější prostředí protože Vampyr byl jen otevřenější koridor kde člověk nesměl mezi vymezený hranice až to trochu rozčilovalo že dostat se z jedný strany mapy na druhou člověk musel přes "teleporty" k tomu určený na místo toho aby třeba vlezl na střechu.

• + sjw agitka

• ja_nic_nevim

Přitom by stačilo jen okopirovat systém z Bloodlines.... 

• Derp_1337

Trochu to tady přehání s tou marketingovou kampaní pro Vampire The Masquerade 2. Ta hra vyjde nejdřív za rok a přesto tady za cca poslední měsíc bylo přes 6 oznámení o téhle hře.

• dworkin

Jdou na ruku vydavateli, který to takhle kouskuje, aby se hype train nezastavil. Ale už jsem tady zažil mnohem křiklavější případy, tenhle článek je docela zajímavej.

• Carnage666

Hlavně v redakci jsou skoro všichni fanoušci předchozího dílu.

• Je vsem jasné že prvni dil byl legendarni protoze na nem pracovali tvurčí géniove z obsidianu a že samotná značka neznamená kvalitu? 

• Z Troiky, ne z Obsidianu. I když je pravda, že dva ze tří původních otců Bloodlines teď v Obsidianu působí. Na druhou stranu na dvojce dělá Brian Mitsoda, a pokud vim, zlanařili i Chrise Avellona. Čili, aspoň co se týče příběhu, dialogů a questů, vypadá to celkem slibně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit