Přejít na výpis diskuzí

Ve Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 začínáte jako druhořadý proměněnec

25.4.2019 12:06
Šárka Tmějová 11 příspěvků

Po oznámení pokračování kultovního upírského RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 se pomalu začínají rojit první detaily týkající se zasazení i vaší úlohy v klany ovládaném Seattlu. Po hromadné proměně skupinou upířích odpadlíků se z vás stane Thinblood, druhořadá krvežíznivá kasta. I upírská...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Chce to zůstat s nadšeným na uzdě, přeci jenom i tohle se dá zkazit, to by byla ohromná škoda vždyt upířy ve hrách už skoro vymřeli !

• Parada, konečně nějaky novy info... ;-)

Ohledně příběhu jsem něco takovyho čekal, je to takova klasika... Začnem jako slabej outsider a budem splhat po spolecenskym žebříčku a nakonec budem jedni z nejmocnějších... Sice je to hodně ohrany, ale stejně mě to nikdy nepřestalo bavit... :D Jen doufám, že pořádně propracujou příběh a nějaký to upíří politikaření... ;-)

• Ale je pravda, že zrovna v settingu Vampires to není moc "realistický" scénář, mělo by to trvat alespoň desítky let. Jediné čím by se to dalo urychlit je vysávání jiných, silnějších upírů, ale to je zase hrdelní zločin.

• Hidden

Jen takova technicka k predposledni vete - netopyri nemaji zobaky, ergo neklovou. ;)

Jinak na Bloodlines 2 se opravdu tesim. Doufam jen, ze autori ve snaze zaujmout masovejsi publikum nepujdou cestou velke akce, kde questy a pribeh budou hrat az druhe housle.

• sarka-tmejova

Uh, díky za upozornění, opraveno)

• ja_nic_nevim

Hra by mohla mít hardcore mod za lovce tyhle chatry. Bloodlines mám právě rozehrany a i po letech má ta hra hodně co do sebe. 

• Ve World of Darkness je mnoho i silnějších supernaturálů, než jsou Rodní. Ale upíři jsou stejně best 😀
      • Na LARPech jsem si co to zahrál za Gangrela, ale mnohem víc mě bavilo si zahrát za Silver Fang Werewolfa :D (a to jen proto, že mi organizátor nepovolil Get of Fenris-a)

Takže by mohli konečně udělat i vlkodlačí hru :D
        • Snad už se něco i chystá, nebo to zase zmrazili?

• ja_nic_nevim

Vlkodlak v bloodlines byl bezkonkurenční. 

• I ten v Redemption stál za to 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit