Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celý ubisoft je v poslednej dobe "meh". Nerozumiem, prečo im to ľudia furt kupujú, paskvily s hnusnou grafikou a animáciami postáv, nudným príbehom a ešte pretkané mikrotranzakciami ako nejaký F2P titul

    • Já třeba nekoupil (přímo) nic a přesto budu mít komplet novou várku Ubi her. :D Watch Dogs: Legion byly ke grafice a už mám aktivováno. AC: Valhalla k SSD Samsung se mi odemkne 10.11.. No a ještě váhám nad novým CPU od AMD, ke kterým zas má být Far Cry 6. No kéž by místo čehokoliv z toho byl Cyberpunk. :)

    • Jack1947

      Ea je třeba super outdated grafika z roku 2010 ale lidi po tom skočí jak slepice po flusu že !!!

  • Jack1947

    Věc co využije málokdo ale prosím, já si rád zase po delší době zahackuju moc rád v tomhle oba díly zejména druhý vynikal ;) 😎

    Tuto měnu budete získávat hraním příběhové linie nebo plněním vedlejších aktivit...

    Takže něco jako +- poslední Assasín🙂

    • Poradně hachovani si uzijem CP77 ,už se těším ,až někomu nechám usmahnout hlavu 😁

  • TheGGG

    no prostě další bezduchý generický škvár od ubisoftu prolezlý korporátním kalkulem, agitkami a mikrotransakcemi..... jak se na toto může někdo těšit....? Totální tuctovka.

    • Jack1947

      Ty mě ani nepřekvapíš, Valhallu už předobědnanou máš ? 😛

      • TheGGG

        tu trapnou parodii na vikingi určitě ne...

    • Sierra117

      Nikdy bych neuvěřil, že s nějakým tvým komentářem budu souhlasit.

    • MrDonut

      souhlas, tohle je od zacatku jedno velke MEH...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit