Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Clickbaity na games?
  • ale no tak, vážně má Games potřebu snižovat se k takhle laciným praktikám? *9*
  • Protože kritika neexistuje a nikdo nemůže poukázat na nic špatného. Záleží totiž na snaze, ne na tom, že to budou číst tuny diváků, zasluhující kvalitu :P
  • Dobrý den, napište recenzi na cokoliv a dejte ji na web, ať se můžeme podívat :)

    Je snadné něco říci, v našem případě napsat, než skutečně udělat.
  • a než si vyslechnu várku hatu... tohle mělo jít do bleskovek. Alespoň v tomhle stavu. Pokud se o tom chtěl někdo rozepsat, budiž. Ale takhle to akorát, a teď mi promiňte ten výraz... zamrdává naprosto zbytečně cokoliv ostatního.
  • Rád bych psal o hrách.
    Je možné mi naložit pár novinek, které si přečtu a udělám z nich stejně podobné "nic" na váš web?

    Adame, děláš si pr.... že jo? Takhle 3rd grade obsah/nic z něčeho nemá snad dneska ani cenu vydávat...
  • dle zavadejiciho titulku jde jen o clickbait a nic jineho *11* *10* *12*
  • PreidaQ
    Mě zase třeba vadí, že člověk pouze po přečtení titulku získá úplně jiný dojem obsahu článku a musí ho posléze přečíst celý, aby pochopil, že se vlastně týká docela něčeho jiného.

    Např.: "Mod od vědců přidává do Civilization V technologie umělé inteligence" a člověk rázem nemusí vůbec celý článek číst, aby se dozvěděl, o co go.
  • Je to pre ľudí, ktorí nemajú čas zaradom navštevovať všetky weby o hrách ale radšej si prečítajú zhrnutie od človeka, ktorý je za to platený. Keď sa ti nepáči, tak na to neklikaj.
  • Sám bych ten popisek co je u modu nepřeložil líp, ale vyrobit z toho celý článek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit