Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • El-Bravo
    Každou vteřinou jsem očekával Hentai scénu -_-
    • Trololololo
  • bavi te me lidi :-) docela sem se zasmal cist ty komenty.....

    jako souhlasim v tom ze obcas to je prehnany s tema 12 letejma holkama s obourucakem ze by se za nej nestidel ani barbar conan. Ale neodradilo by me to od hrani hry kdyz by byla dobra. Mam pouze pc, ale z jprg sem hral FF 7 a last remnant coz sou kvalitni hry na spousty hodin.
  • Divně splácané střihy, zvuky, hlasy nic moc, hudba opravdu "dechberoucí", vždycky jsem si myslel po těch videích na Youtube a všemu, že FF je hra, která má prostě zaujmout, to se u tohoto traileru nějak nestalo, třeba to je jen proto, že jsem nikdy nehral ani jeden díl a tímpadem to nechápu :)
  • dal bych ruku do ohně, že ten začátek dabuje stejná herečka co dělala Liaru TSoni z Mass Effect 1/2. Dokud sem něviděl japonce tak sem myslel, že to je video z MF3 .
    • máš pravdu Liaru a Lightning (ta postava na žačátku) jsou nadabovány Ali Hillis
  • RAF : ale tebe ty moje s,rač.ky bavěj , když na ně reagujě ! žejo :) tady děláš jee další re,tard a za monitorem si hrneš ruce , že se mužeš semnou hadat a dělat jak nejsi uvědomnělej a pod. :) a co dělam já ? noo já ti to jen umožnuju *4*
    • Hmmmm ne.
      Sem hráč jrpg tohle je diskuze o jrpg a proto na tebe reaguju.
      Navíc mi to nepříde jako hádka .
  • Je škoda že uroven tiscali s novýma lidma v redakci stoupla, ale diskuze sou furt stejný .
    Když to nejsou konzole vs pc tak to sou pubertální výlevy u replay diskuzí či tohle.
  • Koren: No přesně si to vystihl , jsem odzbrojen . Ale i tak to je na zamyšlení pač ,když mi je dvanáct let a mam uhry a už v tomto věku dokážu posoudit že toto je divné hmm . Tak to mam asi velkou možnost že ze mě vyroste v poho týpek *4*
  • RAF nebud vzteklej hentaják *5* a nemluv me o soudnosti po tom co sem viděl tento trailer .
    A když pizza někde stojí za hov,no tak to řeknu. to pak ten svět právě stojí za hovno, když se někomu něco nelibí a všichni o tom mlčej.
    • Je smutný že takhle primitivní názor postrádající logiku má 3 +.
      Ale co čekat od arogantních pseudointelektuálních elitářských a pubertálních hlupáků kterých je zde na tiscali spousta.
    • Pokud ta pizza bude stát za houno tak si ji lidi nebudou kupovat a tebe k tomu aby si utvořili vlastní názor potřebovat nebudou.
      Navíc porovnáváš jabka a hrušky.
      Protože tvoje přírovnání by platilo pouze v případě že by si byl hráč jrpg .
      Pokud ti pizza jako taková chutná tak je pochopitelný když nebudeš spokojenej s chutí protože tam dali třeba levnej sýr(což by se dalo přirovnat třeba k bugům) ale pokud nemáš rád pizzu vubec at chutná jakkoliv, tak pokud si rozumnej tak nevlezeš do pizzerie a nezačneš tam všem vykládat jak je pizza příšerný jídlo .
    • Wow, teda tolik drsnosti v těch pár příspěvcích. Chtěl bych Tě vidět v normálu, si akorát zakomplexovanej, pobeďarovanej puberťák co si honí ego na internetu *7*
  • Jo tak za prvé třeba dějově je to dobrý , o tom sem nekvákl ani ho.no . Jen říkam že japonskej styl je podivnej. Jako malý panenky s kvérama a emo šmoula s mečem dvakrát delší než on a všichni jsou ve školních uniformách a podobnejch variacích je divný kámo.
    • Mě přijde divnej celej dragon age a taky nepindám na diskuzích k DA protože já narozdíl od tebe nepředstírám ,že chápu že se každýmu líbí něco jinýho.
      Navíc přece když nemám rád pizzu tak nelezu do pizzerie a nevykládám tam jak je to divný a hnusný jídlo, tedy pokud máš aspon trochu slušnosti a soudnosti.
  • RAF : Ježiš neber to tak vážně, sem si jen rejpnul šmajn gote . Hraj si co chceš a nic proti . byl to jen Joke *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit