Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je škoda že uroven tiscali s novýma lidma v redakci stoupla, ale diskuze sou furt stejný .
    Když to nejsou konzole vs pc tak to sou pubertální výlevy u replay diskuzí či tohle.
  • RAF nebud vzteklej hentaják *5* a nemluv me o soudnosti po tom co sem viděl tento trailer .
    A když pizza někde stojí za hov,no tak to řeknu. to pak ten svět právě stojí za hovno, když se někomu něco nelibí a všichni o tom mlčej.
    • Je smutný že takhle primitivní názor postrádající logiku má 3 +.
      Ale co čekat od arogantních pseudointelektuálních elitářských a pubertálních hlupáků kterých je zde na tiscali spousta.
    • Pokud ta pizza bude stát za houno tak si ji lidi nebudou kupovat a tebe k tomu aby si utvořili vlastní názor potřebovat nebudou.
      Navíc porovnáváš jabka a hrušky.
      Protože tvoje přírovnání by platilo pouze v případě že by si byl hráč jrpg .
      Pokud ti pizza jako taková chutná tak je pochopitelný když nebudeš spokojenej s chutí protože tam dali třeba levnej sýr(což by se dalo přirovnat třeba k bugům) ale pokud nemáš rád pizzu vubec at chutná jakkoliv, tak pokud si rozumnej tak nevlezeš do pizzerie a nezačneš tam všem vykládat jak je pizza příšerný jídlo .
    • Wow, teda tolik drsnosti v těch pár příspěvcích. Chtěl bych Tě vidět v normálu, si akorát zakomplexovanej, pobeďarovanej puberťák co si honí ego na internetu *7*
  • Odulin
    Roztahanější hru, ve smyslu představování nových hratelnostních prvků, jsem asi neviděl. Kdo hodnotil i po třeba 12 odehraných hodinách, tak prostě neměl šanci.
  • Final fantasy XVI-2.5.8 díl série, který navazuje příběhem na Final fantasy XII-1.5.7, aneb MaVTomGulasUplneKazdyANeZeNe. Hentai zavislaci uz se nemohou dockat :)
    • Paráda takže dneska tu máme estrádu idiotů?
      • Jn dost že si přišel.
    • SA-reg
      Hmm, ne... ne... ne... pokud jsi FF fanoušek, tak se v dílech orientuješ.
      Každý FF je samostatný příběh... a proto pokračování desítky bylo X-2 a ne XI, a proto je pokračování třináctky XIII-2 a ne XIV (navíc XIV už vyšlo a stálo za h***o).
      Stačí se do toho trochu podívat a ne hned dělat slabej joke.
      • To není joke oni sou jen slaboduchý a myslej to smrtelně vážně .
  • To je tak hrozně komickej trailer *1* *1*
    • ...Ano, komický *1*
    • Klasický japan homopedo torpéda, co si čekal?
    • SA-reg
      No, to je otázka osobních preferencí, fanoušci FF s tím počítají a ostatní se můžou...

      Někomu třeba přijdou komický pořád skoro stejní holohlaví mariňáci v západních hrách... viz Dan Vávra v podcastu 30-A.

      Kažpodádně zprávy o FF XIII-2 vypadají konečně slibn, ikdyž u Square Enix je třeba obezřetnost.

      Více třeba:
      http://www.sankakucomplex.com/2011/06/10/final-fantasy-xiii-2-has-multiple-endings-is-player-driven/
  • ne komickej spise smutnej ,ale kazdemu dle libosti ze :)
    • exoslav
      Prostě mi ten mango styl přijde vtipnej :)
  • Divně splácané střihy, zvuky, hlasy nic moc, hudba opravdu "dechberoucí", vždycky jsem si myslel po těch videích na Youtube a všemu, že FF je hra, která má prostě zaujmout, to se u tohoto traileru nějak nestalo, třeba to je jen proto, že jsem nikdy nehral ani jeden díl a tímpadem to nechápu :)
  • bavi te me lidi :-) docela sem se zasmal cist ty komenty.....

    jako souhlasim v tom ze obcas to je prehnany s tema 12 letejma holkama s obourucakem ze by se za nej nestidel ani barbar conan. Ale neodradilo by me to od hrani hry kdyz by byla dobra. Mam pouze pc, ale z jprg sem hral FF 7 a last remnant coz sou kvalitni hry na spousty hodin.
  • No jo tohle je prostě ostuda japonskejch her :) podivný a hentai uchylný styl :D
    Ale štve mě že i Kojima to cpe i do mgs tyto Japonské výstřednosti , jako že komu přijde cool když hlavní bad ass hrdina se válí v sudu či v krabici :) prostě podivnost .
    A toto je prostě demence. Chápu že má každý jiný vkus , ale toto musí bejt tak trochu pedofilní zážitek.
    Když se kouknete na witchera 2 a ten evropskej styl her, a pak vidíte jak se vám někde někdo snaží prodat tohle :D
    *12* *1* *1* *1* *1* *6*
    • Jo a kdyby si chápal, že každej má jinej vkus tak by si sem neměl potřebu sem psát takový s prominutím sra čky.
    • Peodofilní zážitek to je pokud pedofil seš a pokud si něco takovýho cítil tak ti doporučuju vyhledat odbornou pomoc.
  • Počkat já dostal mínus ? on to tady fakt někdo hraje ? to musí bejt teda pohled *4*
    Mam unámý co mi řikaj jak to vypadá debilně, když dospělej týpek hraje hry , tak by mě zajímalo co by řekli kdybych hrál toto :) Final fantasy Ken a Barbie vrací ůder Hentai style .
    • SA-reg
      Jsi typickej zaslepenec, co vidí takovou věc jednou, udělá si názor a pak pindá... jako kdyby mi někdo řekl na ulici, že jsi zmr***á p**a a já tomu prostě věřil a odmítal si to sám ověřit a zjistit jak je to doopravdy a co se ta tím skrývá... používám případ s urážkou, aby tě to trklo.

      A tím opakováním "Hentai" "Hentai" mě ve své omezenosti jen utvrzuješ, neboť přesně tak nazývají manga styl takoví, co o tom ví prd.

      Edit: byt to jen joke... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit