Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Pomoc! Frantíci z Kanady bojujou s Frantíkama z Francie!
    • Vidlec
      Kdo se vzdá první?
    • To může dopadnout jen jediným způsobem... Zkrachujou oba :P
      • MickeyMutant
        Navíc spousta ulomenejch podpatků, urvanejch knoflíků, pomačkanejch fiží a natrženejch uzdiček.
  • Bylo by podle mě naopak dobře kdyby někdo "ovládl" Ubisoft, protože to co poslední dobou předvádí je katastrofa...
    • Právě naopak - to co předváděli posledních X let byla katastrofa. To co předvádí poslední dobou jsou pozitivní změny. Jako hráč by si měl tady fandit Ubi, protože Vivendi jde především o krátkodobý zisk.
      • WTF? Unity, Watch Dogs, The CREW, Rainbowsix Siege... Jsou pozitivní změny ? No to potěš koště...
        • A asi si mě nepochopil - já tady mluvím o posledních X měsících - pokud sleduješ jak si počíná Ubi, měl by si o situaci něco vědět. Watch Dogs, Crew a Unity jsou 1 - 2 roky starý hry.
        • Hrál si někdy Siege? Asi ne...protože to není tvoje vysněná singleplayer hra ze starý školy, tak je to špatná hra?
  • to by bylo super kdyby je nekdo koupil, snad by zrusil Uplay a ja bych si mozna pak i nejaky ubisoft hry koupil ^^
    • Nevím, co Vám na Uplay vadí. Mně vyhovuje daleko víc jak Steam. Mám své hry hezky roztříděné mezi Origin (EA hry), Uplay (Ubi hry), GOG Galaxy (CD Projekt a klasiky) a Steam (bordel, co jinde nevyšel) a díky tomu si může zároveň ve stejnou dobu zahrát každý člen rodiny a nemusí se nijak omezovat. To, že máš pifku na Ubisoft tě zbytečně okrádá o zábavu.
      • Jako vtip povedený, palec nahoru. Ale chtělo by to imho dát víc najevo, že to bylo myšleno jako vtip.
  • kubi-wan
    Nejradši jsem měl Ubisoft, když vydávali takový pecky jako Rayman 2 a 3, Prince z Persie, Beyond Good and Evil apod., což byly tenkrát jejich "velký" hry, ale dneska by je brali jako "stahovatelný pidi tituly".....
    Teď už to pro mě neni ta "originální francouzská firma", ale megamoloch, kterej sice pořád umí dělat hry, co mě bavěj (např. Valiant Hearts, svýho času první dva Assassíni a prďáckej Blood Dragon), ale jinak jsem už dlouho neměl chuť zahrát si od nich něco novodobýho... takže je mi vlastně celkem fuk, co se s nima bude dít...
  • Ubisoft potřebuje změnu ve vedení jako sůl. A ti, co to tam teď vedou, se tam evidetně chtějí držet zuby nehty a ještě vyhrožují co neudělaj, když se jim to nepovede. Co si o takových lidech mám myslet?
    • Tak to funguje i v ceskych hernich studiich
  • Ale odkoupit, sebrat a zrušit projekt pana Désiletse a jeho exemplárně a teatrálně vyhodit z firmy, to jim nevadilo, že?

    Jen ať ochutnají vlastní medicínu.

    A ohledně "pozitivních změn" jak tu někdo zmiňuje - žádné jsem od Ubisoftu osobně nezaznamenal. Akorát po testech "jak moc blbí už naši zákaznící jsou?" přišlo na řadu řešení vzniklé situace "OK, ještě pořád ne dost".
    • jo a The Division a odložení AC a RS Siege není nic pozitivního, že?
  • eStar
    Ubisoft potřebuje změnu vedení jako sůl.
    • Proč? Současné vedení mi naprosto vyhovuje.
      • Ale většině herní populace UŽ nikoliv. Pochopitelně chápu, že se najdou casual hráči (nebo lépe řečeno velmi nenároční a bohatí hráči), kterým nevadí mikrotransakce v předražených hrách, co každý rok vypadají stejně, jsou zabugované a když nemají technické problémy v den vydání (a i několik měsíců poté), je to zázrak.
        • Většina herní populace se nerovná internetovým křiklounům. Ano, na webu najdeš spostu nenávistných zpráv a komentářů, ale to jen proto, že nikdo nechodí na internet psát spokojené komentáře, vždy se chodí jen nadávat. Kdyby to bylo opravdu to špatné, měl by Ubisoft daleko menší prodeje.
          • Asharak
            Podceňujěs svoji sílu a sílu ostatních budget hráčů. *7*
  • Ubisoft... to mají z toho, že v posledních letech vydávají samé shity. Poslední dobrý titul byl Call of Juarez a konec.
  • Francouzi se po 2 dnech vzdají a Kanaďani se jim omluví za nepříjemnosti a firmu jim nechají.
  • to je jak u nas, prohodi se par karavataku, misto komunismus se tomu bude rikat demokracie a zmeni se pramalo......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit