Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne si libili dva a to Prototype 2 (pro jeho hru na city a celkove provedeni) a Saints Row: The third (jelikoz to uplne ukazuje ze to bude stejna kvalita jako dvojka) ... ale celkove vydareny patecni trailerovy vecer *4*
    Co se tyce SWTOR, tak ja si pockam az bude hra venku a pak posoudim, jelikoz MMO je neco co se neda posoudit z traileru, ale jinak .... Sith Inquisitor to jisti *15*
  • No můžou vylepšovat jak chtějí, ale nejde mi do hlavy, že hra z roku 2011 má horší animace než Jedi Academy. Já jsem na tu hru moc zvědavý, přeci jen jsou to Star Wars, ale to, že vypadá otřesně, mi nevymluví nikdo.
  • Grafika? No nevim. Me zkusenosti jsou zcela opacne. Az na vyjimky jako treba EVE-online,kde grafika doznala nekolik zasadnich upgradu a hra i devet let po vydani ma grafiku hodnou dnesni doby,tak ostatni hry vypadaji porad stejne jako pri vydani. Pripadne obcas vylepsi textury,cehoz si ale normalni hrac vetsinou ani nevsimne.
    A o hratelnosti me dle videi taky zatim nepresvedcili. Vypada to jako tuctove MMORPG. Chlubi se revolucni novinkou-pribehem,ale i to uz v MMORPG davno je(napr skvele pojaty pribeh je v LOTRO). Takze co zbyva?
    Rad bych se pletl. Mozna to bude vyborna hra. *8*
  • presne tak kdyz to poprve ohlasily rek sem si ze si budu moct zablbnout se svetelnym mecem ale pak nas zacali krmit temahle videama a ja sem se uplne osypal a to nejsem na grafiku nejak narocnej UO a DAoC ftw
  • A jak vy víte, že hratelnost a herní mechanismy jsou perfektní?? Naopak podle ukázek ze hry je to jen to staré zabij-přines
  • Every hero has a story ... a kazdy hrdina v SWTOR ma navic hnusne a trhane animace.
  • Omlouvám se pokud budu poněkud přímý ale ....omg kolikrát to mám říkat ??? Porovnejte zaběhnutý MMO jak "vypadali" při vydání a jak vypadali o rok, dva později, na co příjdete ? To hlavní co musí být při vydání vyřešeno jsou herní mechanismy a hratelnost obecně (a ta je u SWTOR perfektní)...vypiplání grafiky a efektů je záležosti post-launch a třeba prvních datadisků
  • Treba tim ten clovek chtel rict,ze se na hru tesil,ale grafika a animace jsou opravdu osklive. Ja k nim patrim taky. Grafika u me nebyla nikdy na prvnim miste,ale taky plati ze ceho je moc,toho je prilis. A jednou za 5 let se stane,ze mi nehezka (pro me nehezka) grafika dokaze zcela znicit zazitek ze hry.
  • Občas uvažuju, co se tak honí hlavou člověku, který cítí potřebu tohle napsat zrovna do diskuze k takovémuto článku.
    ...a než někdo spustí přednášku o demokracii a svobodě slova - takovéhle věci bych doporučil říkat osobně, před skupinou nějakých fanoušků. Aneb jak se říká - největší koule mají na internetu zásadně jen zbabělci.
    Jinak - don't feed the troll...a nejsem v téhle věci nikterak zainteresovaný, ani fanoušek, ani odpůrce.
  • nemuzu si pomoct ale ten star wars se me primo hnusi
  • a co pak u hry, to se budem chlamát ještě víc :) na trojku se těšim
  • Pane, Vy nejste rejpal, ale jen zakomplexovaný chudák, co nemá co dělat(s kým dělat) a tak se tu snaží získat nějakou pozornost. Smutné *9*
  • Felczar
    Podle mě ten trailer nemá chybu, smál jsem se jak blázen.
  • Samá czurákovina..zlatý starý časy.
  • SR3 mě překvapivě docela zaujalo. Dobře poskládaný trailer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit