Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    není to žádná stupidní rubačka, klasické rpg s velkou interakcí předmětů a pauzami - stejně jako ostatní divinity hry
  • Doplnil by som este k tym RPG prvkom. V hre sa obcas spustia dialogy medzi postavami v tvojej parte a ty si mozes volit, ako kazdy reaguje a formovat jeho osobnost. Nasledne 'odchylky' v osobnosti pridavaju postavam rozne bonusy :) RPG jak 'hov4do' :)
    • Budem konkretnejsi, Ocividne po varovani so zakazanym slovom rozpracovany prispevok strati vazbu na original, na ktory reagujem.
    • Eh nam ale zase nejak nefunguju reakcie tak ako maju.. Sa vam ten bug prenasa medzi jednotlivymi implementaciami, mohli by ste si ho opravit :)
  • Ja jsem do tedka moc nepobral, jestli to ma byt spis neco klasictejsiho, "papirovejsiho" jako NWN/TOEE, nebo akcnejsi rubacka jako POE treba. Jak to teda je?
    • Vic bych to prirovnal k falloutu, behas okolo a kdyz se naskytne souboj, tak jedes proste po tazich a pribehem te provazi interakce s okolim a partou.
    • Je to takový hybrid ale spíše ke klasické grupe taktick RPG. Tahový boj,ovládaní celé skupiny a rozsáhlý RPG prvky
      • To zni pekne, uz se tesim, az to bude venku z bety...
  • No lidi beta je od alfi změněna k nepoznání. Za mě nejlepší změna je zacatecni tutorial konečně jsem zjistil jak odstranit jed. Po grafické stránce to vypadá zas o chlup lépe a konečně upravili loadink
    • DeDy
      Taky jsou tam konečně pořádné zvuky. Ten pokrok je z Alfa na Beta je vskutku obrovskej.
  • DeDy
    Tohle bude bomba. Celkově letost, jak jsem již psal, budou RPG žně. Ještě že Zaklínač 3 byl posunut na příští rok.
  • Mě nejde ani reagovat na příspěvky, ale pro pana A, Mě to taky nenačte...
  • No nic, už ten článek zase jde. Jak kdyby mi nešel otevřít vždy jen pár minut po odpublikování... asi se Games proti mě bouří :-)...
  • Opět ta samá chyba...

    Not Found

    The requested URL /video/velky-update-posunuje-divinity-original-sin-z-alfy-do-bety-236670 was not found on this server.

    Jsem jediný, kdo má problém s tím, že se mu neotevírají některé články? Zkoušel jsem IE, Chrome i FF a všude to samé...
  • alfy do ještě větši alfy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit