Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to asi těžko ve sběratelské karetní hře - to nikdy nepůjde. Poprosil bych tě, aby jsi si zjistil co znamená free to play a pak vynášel soudy. Dle tvého příspěvku se ti totiž dost plete..

    Děkuji :)
  • Pises jako kdybys zadnej nemel. *12*
  • a co cekas? kazdej furt akorat frfla jak je vsechno z F2P kategorie strasne P2W.. dokolecka dokola *7*
  • nighters
    Je to bohužel pay to win, neboť si můžeš koupit ty nejlepší karty ihned.
  • Hral jsem to dost dlouho. Jasne ze jde porazit rare karta. Proste jen ten princip, souboj dvou karet s nekolika parametry, ke kterym prihodis par dalsich pro zmenu pravidel souboje - me prestal bavit.
  • Hearthstone to je pro deti chces taktiku hraj corrabia xD
  • zadne pay to win nejdrive si zjisty info a pak tu pomlouvej
  • silnejsi karta vyhrala de videt ze sito nehral a nevis co tu placas za kraviny rare karta de v klidu porazit v poho i obyc kartou ale nato musis mit aspon mozek
  • Možná až moc rozmanité, ale grafiku určitě chválím. S čím mám problém, tak to je hratelnost. Jsem odkojen Magic:Gatheringem a pravidla hry Coraabie mi přišly úplně stupidní. Je to prostě jako karetní "vojna", silnější karta vyhrává. Každá postava má víc parametrů a vyjímečně se boj zajímavě zamotá, ale většinou nuda..
  • Lotr
    Až to nebude pay to win tak mi řekněte
  • Oproti Star Wars je však Coraabia příliš temná. Což mě vyhovuje, ale masám se líbit nebude - soudím z toho, že Lynchova Duna působila podobně a větší popularitu nezískala.
  • Já ti nevím. *3* Univerzum je propracované skvěle. A že obrázky dělalo mnoho lidí je podle mě plus, protože každý do toho světa vnáší svůj pohled na věc. Prostě je to takové koření navíc, přičemž hlavní pokrm je uvařený v české kuchyni. *3*

    Btw, když si prohlížím kartičky Magicu, tak mi také přijdou malované spoustou různých lidí a série slaví úspěchy...
  • No můj zásadní problém s tímto projektem je, že nemá žádný styl. Hvězdné války měly promakané univerzum, to co je v Coraabii je leda tak parodie. Už jen to, že se na hře podílelo prý kolem tří set grafiků z celého světa dává jasně najevo, že to pohromadě moc jednotný styl ani držet nemůže a působí to spíš jako komunitní omalovánky..
  • tomocz
    Dřív mě to i dost bavilo, jen se mi to časem nějak ohrálo (to ostatně i Heartstone). Každopádně jim fandím klukům :) Jen jsem zvědav, jak se jim podaří z toho udělat české Hvězdné války, jak prohlašovali :D (Mimochodem film Skeletoni, který hře předcházel, je docela koukatelný (je třeba počítat s tím, že to studenstká tvorba))
  • Stejně všichni hrajou Hearthstone tak to je celkem fuk..
  • To už vyšlo? Před rokem a půl? Aha..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit