Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POckam na par patchu a ve sleve kupuju *7*
  • Keyz
    Nejlepší frakce: https://www.youtube.com/watch?v=ODhqwXgDs1g *15*
  • koukal jsem nejake letsplaye a odradili mne ty tuny textu, tolik nebylo ani ve falloutu 2. f2 byl sice ukecany ale byly to spíš jen jednotlive jedna/dve vety ne tohle.
    • Mne nepripada ze by tam bolo nejak vela textu oproti Falloutom, ale na druhej strane, hra ta nenuti klikat na kazdy kew word a nedava ti quiz, ci si to cital, takze ked sa drzis hlavnej dialogovej linie, nie je to vobec vela. Uznavam, ze vela postav (hlavne Ranger Citadel) ma dialogy viac menej o tom istom (Cochise, Rangers, Vargas).
    • Je tam textu vic nebo min nez v Divinity Original Sin?
      • urcite mnohem mnohem vic
        • Děkuji pěkně. Trúúú túúú
      • nevim nehral jsem to
  • Keyz
    Více xichtů do hry
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.781722505188171.1073741836.349361458424280&type=3
    Dejte do složky MyGames/Wasteland2/CustomPortraits

    Wasteland 2 Ranger Editor (edituje uložené pozice a je možné měnit skilly atd.)
    http://home.comcast.net/~cinful75/WL2/
  • Chce, sa spytat aky mate pocit z toho update co sa tyka tej optimalizacie a performance ? Ja som si dnes Wasteland od vikendu prvy krat pustil, a save som mal zrovna u Titana, ked sa spusti alarm a vypukne hromadna prestrelka.....Mne sa teda zda ze mi cela hra viacej seka ako pred tym updatom, ale kedze som to nemal 4 dni pustene tak si isty nie som a neviem ci sa da dat ten patch prec bez preinstalovania }ktore trva straaasne dlho|....ako je to u vas ? Bezi vam to lepsie na slabsich pocitacoch ako tvrdia tvorcovia ?
  • Keyz
    Hlavně se vyplatí myslet. To je vskutku nevídané!

    Questy nejsou jasné a možné řešen se objeví časem anebo také ne.. Podle toho jak to hráč hraje. Super!
  • Inquisitor
    No musim říct, že už se mi hodně dlouho nestalo, abych se na hře zasekl tak, jako na Wasteland 2. Zatim mám nahráno tak dvacet hodin a fakt spokojenost.
    Jinak kdo hraje jak máte pojmenovanou partu? Já mám třeba mechanika jménem šroub (červený trpaslík), ruskou sniperku Natašu a indiánskou medičku Rybanu :D
    • Popis mé party + Bio a portréty, nahráno mám již přes 90 hodin a pomalu se blížím konci.
      www.keengamer.com/Articles/View/4318
    • Keyz
      Mám to podle toho co dělají. Tedy: Sniper, Medic,engineer apod.
      • ja mam obrazky, vzhlad aj bio charakterov z tych preddefinovanych....Snake eye, Hex, Cherry bomb a Snitch (tusim).....ja som im len zmenil atributy a skilly na zaciatku tak ako sa mi pozdavalo (a teraz by som asi nieco urobil inak, ale uz si to po tych 30 ci kolko odohratych hodinach necham radsej na dalsie hranie)
    • Pick Growley (lockpick, repair, hardass), Nurse Valorie (surgeon, hacker, medic, smartass), Brawl Crowley (strength, heavy), Sweetie Love (sniper, kissass) ;-)
  • Vcera som dohral, 64 hodin, vacsina side-questov, co som dostal, splnenych. Uzasna hra, az na par crashov (ok, trochu viac nez par ale nie bolestivo vela), ziadne zasadnd bugy (az na jeden end-game text, ktory nie uplne reflektoval skutocnost). Nelutujem tych $120, co som im poslal a cakam na krabicku. Tak o rok si dam opat. Btw, bude na games recenzia?
    • No, ja sice nemam W2 dohrano, ale tech bugu je tam pozehnane. Treba v soubojovem systemu - pokud jdete do invetare a menite zbrane, tak Vas to nestoji zadne AP. Nekdy souperi nereaguji na obehnuti a strelbu do zad. Chyby v questu v Nomad campu atd.
      • Mne wasteland zatial len jediny raz spadol za cca 30 hodin....a aj to asi mojou vinou, ked som naraz odchadzal z lokacie aj stlacil quick save....v suboji mozes ist do inventara zadarmo, bez postihu AP, ale kazda akcia v nom nejake AP stoji (narozdiel od Falloutu kde si isiel do inventara za 4 AP, a tam uz si si mohol robit co chcel, nabijat zbrane, brat stimpak atd atd bez postihu)
        Rail nomad camp som kompletne dokoncil bez jedineho bugu, hlavny quest campu som dokoncil mierom medzi kmenmi.....
        • Tak to jsi neuveritelne lucky, zachranil jsem chlapce, vybilil jsem jejich nepratele, naprasil jsem mu drogoveho dealera, zachranil jsem tu holku pred smrti u kola, prekacal jsem indose at ji pusti - smart ass 4, sweet ass 6 , prekecal jsem vudce druheho tabora, k miru a at me da jejich artefakt a jedine co mi dialog s indosem nabidl bylo, ze mu muzu jejich artefakt dat a pak prohlasil, ze jde vybit konkurencni vesnici. Po loadu jsem jim tu zlatou skobu ukradl viz. problemy popsane vyse a i kdyz jsem jim nic nedal, tak se Indos tvari, ze je vsechno v cajku a ze jsem jim artefakt predal a jdou vybit druhou vesnici. Hm, tak odladenou hru nepredstavuji. To ze si muzes menit zbrane, bez AP pres inventar je proste bug.
          • No mne tu holku Kakebah ci ako sa volal ani nezajal....a pokial sa nemylim, tak som od toho jamesa, (ci johna , proste toho druheho nacelnika) ten artefakt ani nebral (aj ked som ho ukecal aby mi ho dal)....a pokial sa pamatam, tak potom v dialogu zase s tym Kakebahom uz som mal len volbu "o dvoch rukach" a nic o artefakte....a tym som uz len zjednal to ich stretnutie

            ak mas este stary save skus od jamesa nebrat tu zlatu skobu
            • Este viac spoilerov prosim
      • Podla mna to, ze inventar nestoji AP je feature a nie bug... ci je to dobre rozhodnutie, je uz ina otazka - urcite mi to par subojov zlahcilo... Rail Nomad neviem, zalezi kto ako hra asi, u mna blbol (a aj to len mam pocit) len Hollywood v jednom queste so Heidi.
        • Jasne to mi pripomina indicke programatory - to neni chyba, to je featura programu - tzn. kdyz si uprostred souboje vymenim kulomet za raketomet, protoze mi v predchozim dosly naboje a nestoji me to zadne AP, tak je to super. Jinak kdyz vypnu generator a Rail Nomad a ukradnu tu zlatou skobu, tak pri opusteni mapy se ozve, ze jsem ji ukradli Rangeri (i kdyz me nikdo nevidel), a ze me maji zastrelit na potkani. To se sice da obejit castecne tim, ze jedna postava opusti mapu a prejde do druheho tabora. cimz dojde k presunu cele party a ten hlavni Indian uz zadny poplach nevyhlasi, ale kdykoliv za nim jdete (i kdyz znova nahodite generator a je v mistnosti svetlo), tak pri opusteni mistnosti zase vyhlasi poplach i kdyz jste predtim s nim v pohode kecali. Jinak se tvari, ze jsem mu predal artefakt, i kdyz jsem mu nic nepredal a vyhlasi, ze jdou vybilit konkurecni tabor. Logika, jak noha.
          • Tak doufam ze jsi to poctive nareportoval aby to uz v pristim patchi bylo opraveno. To ze vstup do inventare nic nestoji je opravdu feature , kdyby jsi sledoval vyvoj hry bylo to celkem hojne diskutovano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit