Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proc si vsichni mysli ze kdyby tam byla lanka nemohl by byt bnet? Vzdyt to slo uz pred 20 rokama. *7*
  • Toš neviem. Ako je pravda, že Local by občas bodol, ale vzhľadom na to, že od svojho stáleho parťáka bývam cca 350 km, mi Battle.net vyhovuje viac. Čo sa týka výpadkov tie som nejako nezaznamenal (asi som lucky bastard *3* ), a keď sú, tak je na to upozornenie priamo battle.net-e a aj počas tých sa dalo hrať. Matchmaking mi funguje normálne, súperi sú schopný minimálne ako ja a lepší, takže je to furt zábava. V unranked je to lotéria, ale o to viac je to potom sranda. Takže neviem v čom je problém asi si nebol dosť konkrétny. A čo máš proti vyladenosti hry (mne sa SC2 zdá vyladený po technickej stránke luxusne a balanc je tiež v super)? A kam tí hráči odchádzajú (ja neviem o lepšom RTS, ktoré by SC2 konkurovalo).
  • Shaker
    jj, jasny a Call of Duty je preskinovanej Wolfenstein 3D a kdyz o tom tak premejslim, Ferrari a Skodovka je taky skoro to samy.
  • To asi těžko... Hrál jsi někdy Dunu II?
  • Budem asi trochu vulgarny ale yebem im na ich socializacne funkcie a patlanie sa s GUI!!!
    SC2 je, alebo asi bola ?ani neviem, moja najoblubenejsia RTS a mozno aj hra. Lenze Blizzard sa posledne roky sprava tak ako sa sprava. Este pri vydani SC2 vyhodili LANku, vsetko pojde cez Battle.net a stale online. Nejak sa hraci prisposobili ale stale sa deju vypadky Battle.netu a to potom cloveka len nastve. Ranking ligy su rozbite skoro od zaciatku ale od HoTS je to peklo. V zasade je skoro jedno v akej lige clovek hra a akeho protihraca (papierovo/statisticky) to hodi. Vecsinou sa to ukaze az po prvych par minutach hry. Zlaty SC1, kde sa dali pozriet statistiky hraca este pred startom hry, aj ked teraz maju nulovu vypovedaciu hodnotu (freeloosery etc.). A ladenie gamplayu ? Pre Blizzard su asi zaujimavy uz len progameri, potom sa nemoze divit ze hraci odchadzaju inam.
  • Asharak
    Omyl, na řadě je Warcraft remake *3*
  • Star Craft je přeskinovaná Duna II *4*
  • fajn, ale já chci příběh vyprávěný skrze RTS, prostoru v lore mají hodně, i na několik typů her.. mohli by to ale otočit, udělat world of starcraft a pokračovat příběhem tam a z warcraftu zase udělat strategii.. s tim warcraftem to tak nereálně nevidim, je to super silná značka, která jim vydělá skrze nový díl opět miliony, oni o tom ví.. něco udělají, věřím tomu. A StarCraft hmm jakože se těším jak malý kluk až si pořídím všechny tři dvojky vemu dovču a utopím v něm část stáří :D
  • Warcraft 4 existuje, akorát se jmenuje World of Warcraft a dá se v něm utopit celé mládí :-)
  • Konečně to skončí a na řadě bude Warcraft 4.. ale čekat 15 let než to vydaj po třech kouskách.. ach jo to se ještě načekáme :)
  • Shaker
    Jako za starych casu... http://pad2.whstatic.com/images/thumb/d/d6/Improve-Your-Skills-on-StarCraft-Step-1Bullet1.jpg/670px-Improve-Your-Skills-on-StarCraft-Step-1Bullet1.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit