Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uwe se dal znovu na hry?
  • jasně, zombí si to zaslouží, to už nejsou lidé, ale stejně, připadá mi to trochu jako pěkná uchylárna, ten Kinect to mega umocňuje, nápad to jistě je, no, jen, aby někdo neudělal mód s normálníma lidičkama...jinak spíš bych chtěl bych vidět video, jak to někdo hraje před telkou a kinectem......jak dělá nůžkama a tak..
    • co se Zombí týče, co ten Dead Island...
  • Nejsem si jist, jestli na mne tahle hra není zas až moc "dospělá". Neříkám, že nemusí být skvělá zábava zatančit si s Elmem v Sezamové Ulici, nebo naopak vlastníma rukama provádět řeznicko-chirurgické zákroky ve výše uvedené hře, ale nebylo by tam něco mezi? Třeba něco s Batmanem.. i když mám takový pocit, že o tom jsem nedávno četl špatné zprávy. Sakra.
  • Dukaz toho,ze ozvuceni je mocny nastroj v rukou filmaru i tvurcu her.
    • No ... neco na tom bude. Skuste si to pustit bez zvuku. Je to peklo.
  • Co to... pes s hlavou člověka... musím si ten Kinect koupit, už jen kvůli tomuhle *1*
    • Tak to se mrkni na Mars útočí.
      http://www.youtube.com/watch?v=-3Dheztz__I
  • Amylee.Anderson
    I kdyby to byla kravina, tak konečně nějaká normální hra na kinect...Ne tancování a golf :D
    • Tomuhle říkáš normální? No potěš.
      Raději 10 golfů, než tohle.
      Začínám mít pocit, že na Kinect nic pořádného nevyjde. Uf, a to jsem si ho málem koupil.
  • Odulin
    Celkem pěkně mě to pobavilo...snad půjde to samé pak říct i o hře;)
  • ta civava me vylekala :D ale doopravdy už je těch zombie moc, ona je sice pravda, že se tim tématem moc zkazit nedá, ale je toho fakt dost..
  • Super zvuky a vyborny,zabavny trailer
  • Skvelej a zabavnej trailer :D..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit