Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • StarejKokos

    Tak tady vazne chcip pes. A takovej zivej web to bejval. Tak mi zo honem smaz cenzore, at je to tu mrtvy dokonale

    • Přesně tak! To je nejdřív cenzura, pak banování účtů a nakonec smrt bez diskuze😉

      • Jack1947

        To mě dost mrzí... ale asi doba přeje něčemu jinému ( couch ads coughhs)

    • Rejsek

      Šel jsem do diskuse s tím, že napíšu něco podobného, nemusím 😂 A určitě nebudeme jediní...

      • StarejKokos

        No znormalizovali to tu dokonale. Smrt v primem prenosu. Jeste by me zajimalo kam to dotahli se svym retrem volejnik s kolegou..

        • Jack1947

          No co se týče retra nebál bych se říci že polepšili🙂

        • To bylo asi jediné na co se dalo koukat, hlavně díky tomu, že oba věděli (nebo měli alespoň nastudováno) dost. Tihle lidi pak chybí hodně hlavně u recenzí serií, které tu jsou s námi dýl a z recenze je často cítit, že ten co to psal nemá moc odehráno a v serii se neoreintuje. Pak se z takové recenze fanoušek moho nedozví, zejména pokud čeká srování s předchozím dílem, jestli je to posun kupředu nebo ne.

  • houmrhoumr

    preju stastny a vesely propareny vanocni svatky a hodne super pareb do noveho roku redakci i ctenarum!

  • bertoslaf

    Vsem z redakce taky preju krásný a veselý Vánoce! 

  • Derp_1337

    Tu správnou vánoční atmosféru vytvoří písnička od Xindl X - Štědrý večer nastal když jsem doma chlastal 😇

    • CRYPT

      Nez vubec kliknout na ten xindl, tak si radeji poslechnu Japanese City Pop <3

    • J.V.Stalin

      To už radši tohle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit