Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    Zdá se mi to, nebo stojí za muzikou Celldweller?
    • Jseš blízko, je to [Blue Stahli - Suit Up] *3*
    • Co to je? Nejakej pivovar? *3*
      • Blue.Shark
        Multiinstrumentalista, kombinující povětšinou tvrdší hudební styly s elektronikou.
  • Co se kam vritilo ? jako ta hra? Ritit se muze treba vlak nebo lavina..hra tezko. Nevim kde se tyhle slovni spojeni berou, asi to bude honba za co mozna nejvic sokujicim nadpisem. Pritom staci napsat Everspace je v early accesu a je to.
    • teda ja kdyz ctu ty tve vyprdy, kterymi to tady spamujes, dekuju bohu ve ktereho neverim, ze nejsem takovej kkt jako ty *5*
      • My se zname? Asi ne co, kkte :)
        Ale jinak hlavne ze ty jsi natolik inteligentni a na vysi ze se musis k ty kravine a provokaci co jsem napsal vyjadrovat *5*
        • A proč bych nereagoval? Vzdyt ja sem ti vdecnej, diky tobe si uvedomuju, ze muj zivot neni tak zbytecnej, abych si ho kratil nekonecnym bezcilnym spamovanim *3*
        • *8* napíšeš míčovinu a pak obviňuješ lidi že nejsou na výši, když se na to reagují? Kriste, a to že sem spamuješ ty svoje nesmysly je projev čeho? To je nějaká umělecká performace? Patříš ke stohovnům, nebo co?
          • Berete to moc vazne.chlapci
  • Pocit z litani a strileni a destrukce je tak dobrej jak ukazuje trailer? Neokouka se to brzy? Je tam v tuhle chvili co hrat nebo mam pockat?

    To melo by na Walltara samozrejme... sorry.
    • walltar
      Je to rychlá akce... pocit z destrukce je podle toho jaké používáš zbraně. Imho to není vůbec špatný. Ale žádný simulátor od toho nečekej, je to čistokrevná rychlá arkáda.

      Okoukání, zatím nevím. Mám tam zatím 2 hodiny, takže fakt nemůžu soudit.

      Nevyděl bych to na nic extra dlouhýho... Je to trochu jako FTL v tom, že je to pořád dokola, ale každý run je trochu jiný. Taky je zajímavý systém perků, který trochu mění každou hru.

      Myslím, že v tuhle chvíli je tam prakticky všechno kromě kampaně... ale to si myslím, že stejně bude pořád to stejný, jen s příběhem (ale kdo ví)... a kromě dvou dalších lodí.

      Jak to bude bavit dál se uvidí... hlavně potom co člověk poprvé dojede nakonec. FTL bylo o otevírání nových lodí, která každá přinesla trochu jinou hru. Tady zatím s jednou lodí nic takovýho není (Až na ty perky). Grafika je ale parádní a moc dobře se na to dívá.
      • Ja mam obavu aby to nedopadlo jako Rebel Galaxy ale vypada to fakt skvele. Cuka mi ruka ale asi pockam az tam bude vic lodi. Diky
        • jak dopadlo rebel galaxy?
          • Dopadlo to jako opravdu brutalne repetetivni hricka... pro me to bylo veliky zklamani.
  • walltar
    Já jsem po zahrání zjistil, že mám zase chuť pustit FTL... ale jinak super střílečka na občasné vyblbnutí. Se těším na další lodě... ta třetí vypadá jak nějakej těžkej fighter, doufám, že dostane pořádnou palebou sílu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit