Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • test
  • Jak to vůbec plánujete hrát? Půjdete do nějaké guildy (fleet), nebo budete šmejdit okolo sami, nebo se dáte k pirátům? Přece jenom space simy nejsou až tak rozšířené a z okolí to nikdo jiný nehraje, takže pokud by někdo šel aspoň do party nebo prostě jen tak jako POI, tak klidně hoďte echo na lukas.v@email.cz, ať se ve hře najdem. I když u mě záleží, jak dovolí mimino :))
  • Keyz
    Proč to vlastně bude podporovat různé externí HW na ovládaní?
    Hodně tam čtu jak si lidi koupí super ovladače atd....Přitom co jsem pochopil tak to bude arkáda.Teda nebude to simulace.To pak přece nemá smysl.
    • Shania
      na tom snad nezalezi, jestli je to simulace nebo arkada, tento typ her se daleko lip ovlada na joysticku a kdyz mas paku na plyn, tak je to o dost lepsi. Krom toho SC bude mít NT fyziku, takze i pokrocile funkce urcite vyuzije. Dale takove track IR je k nezaplaceni u kazde hry, kde se chces rozhlizet. O lidech co si postavi cely cockpit a maji tam sest monitoru, hydrauliku atd radsi ani nemluvim:)
      • walltar
        Jo jo ... pěkně křeslo, do jedné ruky joystick, do druhé plynovou páku, pod nohy pedály na hlavu track ir a před sebe třímetrové plátno ... už se těším.
        • Ghost47
          Pokud se povede dotáhnout Oculus RIFT do konce za tu cenu, co slibujou, tak řešení s projektorama a TIR ztrácí smysl - VR helma s FullHD rozlišením na každé oko a s cenou do 1000 dolarů by byla o dost lepší...
          • jak uvidim s helmou na klavesnici ?
          • walltar
            Jo oculus pokus by byl tak do 30K bych si i pořídil ... pokud ho budou i podporovat hry atd, ale pořád tu zůstává otázka jak to bude s únavou očí a podobně takže ten projektor se pořád ještě hodí, pokud se ale člověk musí rozhodovat mezi jedním a druhým tak bych asi vzal ty brejle.
  • Prosim, prosim remake nejakeho military space sim, nechcem nic budovat, nic objavovat, chcem mat proste pocit sci-fi konfliktu. Taky Starlancer bol v tomto absolutne top. A Freespace.
    • Star Citizen bude o obojím...
  • Star Citizen to dokázal:D Doufám ,že hra bude stejně úspěšná jako finanční kampaň:-) Ale s těmi $6M od budoucích hráčů a dalšími miliony od soukromých investorů by to neměl být problém.
    • Keyz
      Když mají svobodu tak bude záležet na tom jak se dokáží ovládat.Je známo,že když má člověk volnost tak často sám sebe špatně ovládá a odkládá věci,nebo zbytečně něco dělat atd.
      Například práce z domova.Výhoda,ale dost náročné na sebekázeň.
      • Jason_dinAlt
        Tak i přesto, že nejsou závislý na distributorovi, nějaké termíny už stanoveny byly. Jestli se nepletu, tak 12 měsíců do prvních "veřejných" testů a pak je tam 30 měsíců na mmo persistentní svět.
  • Koukám, že na live chatu je momentálně nejpopulárnější lampa :)
  • o.O 6.200.000
  • sugyn
    Pekne, rad bych si zahral vesmirnou akci s dobrym mmorpg systemem akorat nic takovyho neznam, eve online je hard to learn a bsg se hraje proste divne.Jeste je black prophet myslim ale tam me nechteji poslat beta klic.
    • kostejnesmrtelny
      EVE online především není vesmírná akce.
  • Fakt je, že Star citizen vypadá luxusně, komunikace s fanouškama funguje v rámci možností parádně, to co ukázali vypadá skvěle. Kickstarter to rozjel, lidi se chytli, poslední "limited" věci to nakoply... Osobně jsem tipoval že to skončí někde kolem 4,5 max (no spíš ty 4:)
    • Jason_dinAlt
      Já se bál, že to nepřeleze 3m a šel do toho až když tahle hranice byla jistá.
      Že to za posledních pár hodni vyšplhá až na 6,23m $ to jsem fakt nečekal. A asi nejsem sám.
      Prý je to nový rekord hry financovanou crowdfundingem.
      • "...financovanou crowdfundingem"

        lol, tohle je i na mě moc...
        • Pilgrim66
          a jak to chceš překládat borče? Financovanou davovým financováním?

          Taky řikáš email a ne epošta.
          • Třeba říká :)
        • Jason_dinAlt
          A co že jim to vlastně vadí ?
          Použití anglického termínu v české větě?
        • Jason_dinAlt
          Ale není to moc. To rozdejcháš.
          Každopádně máš u mě plusko.
      • Já dával když to přelezlo milion a pak upgradnul kolem jednoho a půl, v té době se to docela vleklo:)

        Je a docela výrazně, jsem zvědavý, která hra to kdy překoná :) Zrovna u space simu jsem to nečekal.
        • Jason_dinAlt
          Space simulátorů moc není a pamětníkům to už chybí.
  • Taktéž jsem neodolal a dal svých 35 dolarů na Star Citizen..myslím, že toho nebudu litovat *4* . Teď jen přečkat to nekonečné čekání *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit