Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na EVE Online to stale nemá
  • Kr.Pa
    Focus lodě a ovládání je podobné jako v HW2 a ty štíty mě připomínají Mandate.
    http://www.youtube.com/watch?v=6PKxP30WxYM
    • Jenže tady je každý objekt samostatně počítaný, chápeš to ? Nic to ale pořád neubírá na faktu, že je to jen načančané demo. Kdyby takhle vývojáři optimalizovali každou hru a ne jen tyhle jejich promokraviny, to by teprv bylo něco.
      • myslím si že tomu h*vno rozumíš, řveš ze kdyby někdo optimalizoval, blah blah blah.. kdyby coby... tak nám řekni jak ten kód má vypadat když se v tom tak vyznáš aby to bylo "optimalizovaný" a hejbalo se to ve všech hrách *7*
        • a, vidim ze pan je znalec. doma denne programuje software pre casticove urychlovace, popritom stiha vyhravat 8k1 sachove turnaje a cezpolny beh Stara Tura - Hrnciarove.
          nechces nahodou diplom?
          • Ja diplom mam *3*
    • Asi tak. Tohle video...nic co bych v Homeworldu neviděl. Má to sice naleštěnější grafiku, ale taky jsme v dobách vícejádrových GHz procesorů a grafiky jsou už úplně jinde.
      To co tam plácaj o tom že se každá věž chová nezávisle? To Homeworld neuměl? A dalo by se pokračovat.
  • Tahla technologie ukazuje, jaka je direct X brzda. Zatimco bez vyuziti DX to jede 45+ snimku, s DX sotva 10.
    • tohle umeli PC pred par lety, nextgen je o hodne jinde.
    • Tohle demo spis ukazuje, jak narocnej motion blur pouzivaj. Mantel s MB a klesa jim to k 15 fps. DirectX s MB a klesa to asi k 5 fps, mozna i min? Pak DX bez MB a nejde to pod 30 fps.
    • přestaň papouškovat blbosti co ti marketing AMD cpe do hlavy, díky.
    • ale prosímtě, ty se o hw moc nezajímáš co ? Tohle není žádný engine pro hry ale vytvořené benchmark demo pro Mantle. Sleduješ vůbec situaci okolo 2 největších výrobců gpu a jejich technologie ? asi moc ne co.
      • Divné dělat hry z enginu, který není na hry. Moc divné.
        • no jasne kdyby to vysrala Nvidia tak to bude zrovna on kdo tady bude skakat 2 metry vysoko a zvatlat o druhym prichodu Jezise, jenze to udelalo AMD tak se mu to nelibi...

          G-sync nam urcite bude vychvalovat do nebes.
          • vy gpu flameri jste buzny...
    • XorxoxTalarius
      No ono to bude spis tim na co to otimalizujes ...
  • Místní amatérští redaktoři nechápou, že tohle je předváděčka Mantle. Co je to API Mantle? Mrkněte na konkurenční weby, tam se to dozvíte.

    Jinak video dost slabota a typické AMD PR kecy .. grafika jak 5 let zpět, vlastně tam žádná není, celý to snad počítá jen AI a možná fyziku :)
    • A co má být nový engine, když ne předváděčka nových technologií?
    • no aby se nam kruh pratel Huanga z toho nezblaznil :D
  • XorxoxTalarius
    Tak jeden poradny remake Master of Orion II prosim :)
    • Black_Hand
      se divim, ze bys nechtel neco ze sveta wh40k? co treba battlefleet gothic?
      • XorxoxTalarius
        Tak to mam ve svem druhem prani Warhammer 40k: Total War *1*
  • walltar
    Mohli by udělat nějakou 4X hru s pořádnou grafikou a bitvama stylu Total War (Tahová mapa + RTS bitvy). Něco takového bych si vcelku zahrál.
    • tomocz
      Sword of the Stars 1 + 2 :) To má princip dost podobný Total War, navíc je tam možnost zkoumat a navrhovat vlastní lodě (typy lodí, motory, trupy, zbraně, druhy plátování, štíty, moduly, všechno)
      • eStar
        No nevím, druhý díl byl prý hrozný fail (bugfest). Těžko říct jestli to opravili, ale já tu hru nakonec raději nekoupil.
        • tomocz
          Jj, první rok to byla nehratelná šílenost (Rome2 byl oproti tomu kvalitní práce), ale teď už je to docela v pohodě hratelné. Ale chce to trpělivost na naučení, páč to není nic jednoduchého.
          • Takže ono už je to hratelný(SotS2)? Já to hrál (znovu) asi rok a půl po vydání a stejně mi to po hodině hraní na něčem začalo stále dokola padat. :(
            • jj jde to celkem hrat, ale optimalizace porad udesna, hrat mapu SOTS2VERSE je vo nervy nebo jen pro lidi s hodne velkou trpelivosti. kazdopadne na tom celkem makli, pred rokem to bylo komplet nehratelny :-)
          • XorxoxTalarius
            No mel jsem to v merku koupit, tak jsem si rekl ze to zkusim, po hodine jsem to vzdal, jelikoz jsem nic nevedel (a to jsem prosim dohral Master of Orion III)
            • tomocz
              Já jsem měl jedinou kliku, že jsem předtím hrál i jedničku (která se však v některých ohledech i tak dost liší) a hlavně jsme to hráli s kámošem, kterej je do toho blázen, takže mě zasvětil :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit