Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen dotaz, kolikrat za minutu se tam musi jist? Mam totiz dojem, ze posledni dobou se soutezi o survival s nejvice zradly za minutu hry ...
    • Ukazatel jídla tam nikde není a jídlo jsem ve hře nikde nepotkal.
      • Nejde samo jen o jidlo ... jinde zas potrebujes co 30s kyslik, vodu, palivo, ... a ten princip je naprosto uchylnej. Je na tom videt to zoufalstvi tvurcu, kery nedokazou nic vymyslet.

        Sem ochotnej neco takovyho akceptovat tak maximalne 1x za hodinu realnyho casu. Pochopim, ze kdyz herni den trva ... dve hodiny, tak se jednou denne najis, a nebudes moc v kondici, a kdyz to zvladnes 2x, budes na tom o dost lip. Pochopim, ze se pudu 2x denne vy.cat ... a 1x vy.at (a pohnojim si tim zahradku). Nevadi mi, ze budu hodinu herniho casu (takze tak 10 minut realu) kacet strom, pripadne ho pak osekavat a porcovat ... a kdyz mi bude trvat 14 hernich dnu nez si postavim nejakej srub ... to vsechno dava smysl.

        Ocekavam, ze si zasadim rostlinky, nachytam zvirata ... cimz si zajistim trvalej prisun potravy a ne ze budu muset jako chuj kazdou minutu chytat rybu, protoze mam uz zase hlad. A kazdych 5 minut shanet drivi na ohen, protoze ten zblajzne 3 stromy za minutu ...

        Nedavno sem zkousel RimWorld ... a tam je ta uchylnost jeste navysena o to, ze ti dmenti na obrazovce misto aby sklidili urodu, tak ji nechat shnit, protoze zrovna kutaj sutry, misto aby ze zasob uvarili zradlo, tak chcipnou hlady, protoze kacej stromy, a misto aby si z kuzi udelali hadry tak umrznou, protoze zrovna sbiraj lecivy korinky.
        • V Rimworldu jedí lidi dvakrát denně (pokud nejsou nemocní - 1x po prvním úkonu co vstanou, pak k večeru když už mají hlad). Úrodu nechají schnít jen proto že buď nemáš sklad kam by to dali, nebo proto že si zkrátka nastavil velkou prioritu dolování. Oni si nedělají co chtějí. Jen jim naložíš spoustu úkolů a oni jedou podle priorit který sis navolil/nenavolil (tvůj problém). Taky je často stačí jen pošťouchnout a práci jim vnutit a obvykle ji dodělají a pak se vrátí k tomu co mělo vyšší prioritu.
          Jinak je pravda že to programátoři občas přehání, to žádná. V Hellionu se mi to ale tak drsný nezdálo i když jsem hrál jen do chvíle než jsem zjistil že tam absolutně chybí crafting a udržet se naživu se v podstatě zůží na nucený scavanging náhradních dílů a dolování vody. Ale zdálo se, že se díly nijak rychle nerozbijí, takže to zase takový děs nebyl.
          • Nikoli, protoze tam zadny priority ktery by tohle resily nejsou. Ty muzes tak maximalne urcit profesi, ktery se bude venovat dotycnej ingame dment, ale nemuzes zadnym zpusobem ovlivnit to, ze kdyz dopce lezi uroda na poli, ze ji ma jit sklidit. Protoze sklizeni = nosic, a nosic zrovna nosi ... ty sutry. Navic i na to nastaveni hra zvysoka se.re, protoze kdyz nastavim ze ma nekdo prio na krejciho a dam mu za ukol ze ma nasit 20 kozichu, tak cekam, ze bude sit ty kozichy dokud jich nebude 20, a ne ze mam plnej sklad matrose a mam porad 3.

            Obsluhovat vsechno rucne? Vazne? lol ... Uplne stejne dmentne se ostatne chovaj kdyz je napadne zvire, misto aby se bezeli schovat do baze, tak zdrhaj zcela vzdy od ni. Nebo maj ve sklade zradlo, a misto aby si ho uvarili, tak ho zerou syrovy. A zerou syrovy zradlo i v pripade, ze ve sklade je vareny ...

            Jak sem rek, vyvojar kterej neco takovyho stvori je jeste vetsi dment nez ta postavicka, protoze jaksi od podobny hry ocekavam, ze bude resit takovou primitivni vec, jako ze se nejdriv a zcela vzdy zajistujou zivotni potreby, a teprve potom se resi vse ostatni.
    • :D :D Jj niečo na tom asi bude. Ale poradím ti. Nájdi si túto hru na Twitchi. Vždy ju niekto streamuje a uvidíš sám. Pár krát som to sledoval a mám taký dojem, že to s tým jedením nebude až také zlé. Aj keď priznám sa, neviem, či tam hlad už implementovali.
  • DeDy
    Tak jsem to koupil, to jsem zvědav. Takhle propracovanou vesmírnou hru jsem si dlouho přál.
  • diky za tip. o teto hre jsem ani nevedel
  • Už dlhšiu dobu čakám na výhodný sale. Ale furt to do sale nedali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit